Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mindenképpen kell? +2 alapvető...

Mindenképpen kell? +2 alapvető kérdés

Figyelt kérdés

1.)még nincs az akváriumban halam de ha nincs igazi növényem akkor mindenképpen kell levegő pumpa?nem tudom hogy hívják lehet hogy levegőztető...


2.)szivacs szűrő az jó kis akváriumba?(30l)guppikkal


3.)és ha valaki 290,- ér ad el egy vörös neonhalat az a hal beteges,,szaporítós?


2011. dec. 8. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

1.)nem kell levegő pumpa elég ha a víz felszíne fodrozódik.Jobban jársz ha van igazi növényed,pl egy igénytelenebb hínár vagy anubias félék.


2.)Jó a szivacsszűrő is(ha belsőre gondolsz) de akkor gyakrabban kell vizet cserélned.Nem ártana egy külső szűrő ilyen kis akváriumhoz,ha van rá pénzed.


3.) nem teljesen értem a kérdést.De egymagába ne vegyél neont,mert csapathal abból többet kell tartani. ha meg beteg a hal akkor nem szabad megvenni.

2011. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom,abból nem szeretnék venni tul kicvsi az akim.azt kérdeztem volna hogy 290ft-ért egy vörörs neonhal beteges? mármint azért adja ilyen olcsón mert betegek a halak?
2011. dec. 8. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Levegőztető nem kell, viszont szűrő mindenképp.

2. 30 literben maximum olyan 5-6 guppit tarthatsz. Nekik elmegy szivacsszűrővel, de azért egy kis belső szűrő jobb lenne.

3. Nem, ez egy normál ár a vörösneonra.

2011. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a neon és a fekete neon bolti ára ahol én veszem a halakat 280 ft tehát még egy kicsit sokallom is ha háztól veszed

szivacsszűrő heti 20-30% vízcserével jó

az igazi növény jó ha van de nem muszáj venni

2011. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!