Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta vs. Xipho?

Betta vs. Xipho?

Figyelt kérdés
Lehet őket együtt tartani? 1 betta hímet és 2 lánykát szeretnék a xiphok mellé (már ha lehet)... elviselik egymást?A betta tudtommal magányos,ráadásul ragadozó...azaz a xipho ellentéte.
2012. jan. 3. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem a legjobb ötlet, a xipho túl eleven a bettához. Valamelyiknek 100%, hogy baja lesz a másikkal.

Mondjuk olyan 200-300 felett már el lehet játszani a gondolattal, de még így sem biztos.

2012. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bocsi, ha tévedek, de nem te vagy aki az előbb a 32 literes akváriumot emlegette? mert ha igen, akkor már lírtuk, h abban nem tatrhatsz xifót.

ha nem te vagy, akkor sem ajánlatos, a betták leginkább magányosan kis akváriumban szeretnek lenni. ha a xifókból kevés van, inkább hozzájuk vegyél még, szeretik a nagy csapatot, ha van belőlük elég, akkor lehet melléjük más elevenszülőt, plattit vagy guppit tenni.

2012. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

125-ös akváriumról van szó

valahogy gondoltam hogy nem fog működni,de gondoltam azért megkérdem

köszi mindenkinek!

utolsó válaszoló,valószínüleg nem én voltam :)

2012. jan. 3. 21:48
 4/7 A kérdező kommentje:

guppim már volt,de valahogy nem érezték jól magukat köztük

mindig behúzódtak a sarokba vagy a növények közé ha egy másik hal közelített,furcsán félősek voltak :/

jobbnak láttam elajándékozni őket

2012. jan. 3. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:

úgy látom itt egyre kezdnek feljebb menni a határok az akváriumméretek ajánlásában..

150től már lehet xiphot tartani a 125még elmegy. nem kell 200-300 lityós akvárium azért.

2012. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
murr sem a csak xifóra mondta, hanem arra h a betták ennyiben éreznék jó, magukat xifókkal.
2012. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát nem csoda. Az egyik Thaiföldről származik, másik meg Mexikóból. Kicsit furán mutatnak együtt.
2012. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!