Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemények az akváriumomról?...

Vélemények az akváriumomról? Pontalga kérdés? Képpel

Figyelt kérdés

Akva adatai:

160 liter

Atman CF-1000 szűrés

vmi fűtőszál

egy sima meg egy speckó rózsaszín fénycső

2 vitorlás

16-17 vörösneon

3 kisebb anci

Cryptocoryne, Anubias, Vallisneria

Red moor fa meg egy másik

bazaltzúzalék és táptalaj

napi etetés táppal /vipagran, jbl/ vagy fagyi artemiával

anciknak táp/uborka

heti 25 liter víz csere


Mi a véleményetek? Hozzáfűznivaló, kritika? Az akvárium jól működik, a pontalgától eltekintve. Ott van a leveleken, az üvegen, mindenhol, és egyre több lesz... Használjak növénytápot? Vagy túl sok ablaki fényt kap? Kevés a foszfát? Túl sokat kakilnak az ancik? ...


Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Köszi, 14/L


2012. jan. 11. 17:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
tényeg szép, nem tudom, nekem hiányos az aksi a nagyobb növényektől... mehetne bele anubias barterni nagy levelű, meg jóval több vali
2012. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
meg hólyagós vizikehely is nagyon jól mutatna benne
2012. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

1. Fekete hátteret azért nem akartam, mert nem túl erős a világítás és féltem, hogy sötétíti az összhatást, de ki fogom próbálni vele :)

2. Jobb oldalt a fa melett valisneria van, meg hátul is végig, csak nagyon kicsik. Most majd elkezdek tápozni, hátha megtáltosodnak. Akarok bele még lebegős növényeket is, murr mondta hát kipróbálom :D

Köszi a válaszokat :)

2012. jan. 11. 22:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete háttér kiemeli a növényeket. :) Főleg, hogy a talajod is sötét. Tegyél oda valami sötétet, feketét (akár egy ruha vagy valami), és este csak az akvárium világítson a szobádban. Akkor látni fogod, milyen és mennyire tetszik. :) Szerintem ha jó a világítás, akkor a sötét háttérből és aljzatról kiemelkednek a növények. De kinek mi tetszik. :)
2012. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont így szép ez az akvárium, ahogy van.
2012. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) A hétvégén kiprószálom feketével és majd döntök :P :)
2012. jan. 13. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!