Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szülő szoba, nevelő házilag?...

Cerberosz kérdése:

Szülő szoba, nevelő házilag? Ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy szülőszobát, vagy nevelőt a kis mollyaimnak, a következők az ötleteim szerintetek melyik a jobb? illetve mit javasolnátok?

1-es egy sima á-vizes palack lyukakkal, amin a kicsi befér az anya nem. A tetejéből pár centit levágni, simán beleállítani az aksiba. Vajon a kicsik megtalálják, belemennek, h érzik ott biztonságban vannak?

2-es egy fagyis doboz kiluggatva, 2 műanyaglap V alakban az alján résekkel amin a kicsik lemennek az aljára az anya meg a tetejében marad. amikor megszült anya műanyag lap ki.


2012. jan. 21. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet csináltam:

[link]

2012. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan már túl vagyok a házilag gyártott szülőszobán, mert kényelmesebbnek láttam venni egy korrektet, de én is csináltam régebben!

A legegyszerűbb, nekem működött!

Szögletes tejfölös, vagy joghurtos doboz oldalait és alját kivágtam (hogy csak egy keret maradjon), és ráhúztam egy harisnyát, a tetejét összefogtam, és a tető alá szorítottam. Nem mutatós, de a célnak megfelel!

Remélem tudtam segíteni!

Üdv

2012. jan. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Az enyém is hasonló, csak nagyobb a doboz ( 5 literes átlátszó szendvicses doboz ) és harisnya helyett, szúnyoghálóból van az alja. Természetesen az akvárium mérete befolyásoló tényező, de lehetőleg minél nagyobb legyen, hogy ne okozzon felesleges stresszt az anyának és a kicsik is tovább lehessenek benne. Én növényeket is teszek a szülőszobába.
2012. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!