Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerülhet? Hány halat...

Mennyibe kerülhet? Hány halat tehetnék bele? (milyen fajtát)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis akváriumot kb 2-3 litereset, fűtéssel és levegőztetővel. (növényem van a másik akváriumban.)
2012. febr. 13. 16:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%
wwhhhaaaooo 15 literes akvárium mekkora méretek huuuu....majd ha 100 liter fölött leszel akkor írogass ilyen -.-"""" sz@rokat.amm mollinak minimum 80 liter kell. guppinak minimum 30 de ennyinek is kb.80 lenne elég tehát 160 literes lenne a megfelelő.
2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

remélem egyszer egy 5 négyzet méres szobába zárnak 4 másik hasonló gondolkodású akvaristának nem nevező állatkínzóval..


és ott kell élned velük egy helyen, 1-2 évet elennél aztán szépen leépülnél mind fizkikailag mind szellemileg... szerencsétlen madár..

2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
jah és -.-"""""""""""
2012. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

nekem is volt 10 évesen 25 literesbe össze vissza halak, vitorlás pl. meg mit tom én, de nem tudtam semmit az akvarisztikáról...


de te itt vagy, tudsz olvasni témákba, lehet h valaki kezdő, elront mindent, de utána ide jön és normális útra térítik többjüket..


előző

2012. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
szerintem kamus kis köcsög vagy, csak direkt csinálod itt feszültséget, csíra virág !
2012. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

ne kamuzz már a molly simán kidöglene a 15 literben és a guppik sem szaporodnának és nem is maradnának életben

KAMU AZ EGÉSZ KÉRDÉS

2012. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Néha már tényleg ne tudja mit higgyen az ember. Én lassan egy éve hogy elővettem az ősrégi 40 literes akváriumom amit még gyerekkoromban használtunk. 2 hónap után rájöttem hogy kicsi a halaknak. Vettem egy 135 literest. És lám megvilágosodtam. Ez is baromi kicsi. És mikor nap mint nap találkozik az ember olyan kérdésekkel hogy 10- meg 20 meg 25 literbe milyen halat lehet tenni, és mennyit, én már nem csodálkozom. Az akvárium szép dísze a szobának. De ha a látvány a fontos akkor a látványra kell gyúrni. Szép világítással fantáziával. Néhány apró élőlénnyel is fel lehet dobni. Nem feltétlen kel cápaharcsát tartani.
2012. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ok. bocs 20-30-at akartam írni, tényleg csodálkoztam hogy most mit vagytok úgy oda xddd.
2012. febr. 13. 21:54
 19/27 A kérdező kommentje:

Holnap teszek is fel róla képet! csak hogy lássátok hogy nem kamu. De figyelj már te állatkínzó f-nak nevező k**** ha nem tetszik nem kell elolvasni de megkínoznám az ilyen kis nyálas **** is akik bevannak sz*va attol hogy a halak kicsit többen vannak 15-20 literes aksiba -.-"

És akinek meg nem tetszett a -.-" az kapmég ha kér;) És normálisan is lehetne válaszolni mint amint tette kötűletek 1 vagy 2 választ adó.:)

2012. febr. 13. 21:59
 20/27 anonim ***** válasza:

bocsi kedves kérdező de a törvény tiltja a 30 liter alatti állattartást!

tényleg hidd el hogy nem jó... nem akarlak letolni... de értsd meg hogy nem jó az amit csinálz... ajándékozd vagy add el a halaidat az akvarista.hu-n és vegyél egy 60 literes akváriumot... aztán nézz a díszhal. infón valamilyen halat amilyet tarthatnál 60 literben... vegyél egy 600l/h-s szűrőt, fűtőt(60w), világítást....

alulra fekete bazaltzúzalákot...vasfát... jávai mohát,anubias fajtákat... és készen van egy szépen berendezett akvárium...

de télleg olvasgass sokat... vegyél szakirodalmakat ... és olvass... meg e-bookok is léteznek.. amiket el lehetne olvasni

2012. febr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!