Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek (vagyis a hozzáért...

Szerintetek (vagyis a hozzáértők szerint) terhesek a guppijaim és a plattim?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. márc. 17. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen terhesek .. !
2012. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell hozzáértőnek lenni.Elég ha megnézed hogy a feneke körül fekete folt van és nagy a hasa akkor egyértelmű hogy vemhes.Tehát igen azok.
2012. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és kb mennyi idejig vemhesek?
2012. márc. 17. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
kb 28 napig
2012. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem jól tetted fel a kérdést.

A eleven szülők általában 1 hónaponta mindig szülnek, ha a vemhességi idő 28 nap---> ebből az következik hogy SZINTE MINDIG TERHESEK (persze csak ha van fiú, de ha előtte volt fiú és bepározta akkor a nőstény továbbra is tud szülni fiú nélüul, de nem is ez a lényeg) más kérdés mennyire lehet lehet látni hogy nagy a hasuk...

A te kérdésed ez lenne: Mikor kell szülőszobába/ másik akváriumba tenni őket/mikor fognak szülni?

Amire senki sem fog neked pontos időt mondani csak esetleg azt hogy egy héten belül... De ha van bent sok növény akkor a kishalak el tudnak bújni ezekre a fajokra nem nagyon jellemző a kannibalizmus,(apumék akváriumába csak azok vannak sok növénnyel nincsenek külön téve, és igy is van benne vagy 50 kishal AMI FÖLÖSLEGES....) De ezt te döntöd el... A plattival már szerintem érdemesebb foglalkozni. Amúgy én is ebbe a bajba vagyok, hogy terhesek a plattiaim de fogalmam sincs hogy mikor kell kivenni őket:D Most ugyanígy vagyok a gömb mollykkal is, ha láttál már gömbmollykat arról még azt sem lehet elmondani hogy nagy a hasa mert terhes, annak alapból akkkora mint egy hordó:D Nekem nagyon tetszenek:)

Remélem azért tudtam valamit segíteni...;)

2012. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!