Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van, aki hálószobában tartja...

Van, aki hálószobában tartja az akváriumot?

Figyelt kérdés
Nem zajos nagyon? Vagy lehet kapni olyan szűrőt, levegőztetőt, ami nem hangos?
2012. márc. 29. 15:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Már nem is tudom, hogy tudnék aludni a zümmögés nélkül. Engem segít levinni alfába. :)
2012. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Régen láttam tévében, hogy a delfinek öngyilkosok lettek valahol egy medencébe, mert zúgott nekik a víz alatt a szűrőrendszer és nem bírták elviselni. Szóval én abban sem vagyok biztos hogy a halak annyira örülnek ha túl hangosan zúg a fülükbe a cucc. Jó tudom, hogy a delfin emlős, de akkor is.
2012. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg az, hogy olyan szűrőt keressek, amihez van esőztető, és így más levegőztető nem kell?



Persze ha kiemeled az esőztető szót, és azt hogy nem kell bele levegőztető akkor igen. De én így használnám : Az esőztetőshöz sem kell levegőztető. Eiheim Pick up hoz sem kell esőztető, nem is kapsz hozzá és nem is tudsz csinálni. De levegő pumpa sem kell hozzá. Víz felszínt fodrozza, és egy pici csövecske segítségével ami kilóg a vízből, a nagy sebességű vízáram levegőt ragad magával. így a halaknak szükséges oxigén biztosítva van.

2012. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja hozzátenném hogy a halak hangosabban úsznak a vízben mint ahogy ez a szűrő dolgozik.
2012. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
jó, hogy mindenből van 100 féle, és azt is 50 féleképpen lehet variálni. Fél év lesz, mire eligazodok ezekben.
2012. márc. 29. 22:29
 16/19 anonim ***** válasza:

Itt mindenki segíteni fog neked. Ne spórolj egyébként a szűrővel. Én nemrég cseréltem a 4 ezer forintos szűrőmet 8 ezresre. Kettő együtt 12 ezer. Most az egyik az éjjeliszekrényem porosodik a dobozában.(garancia is van rajta) De ha elsőre megvettem volna a jobbat... mindegy is.

Egyébként nem kell fél év hogy rágyere. Hiszen nagyon jó szűrőket árulnak. Csak az olcsóság az kompromisszum.

2012. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Még lesz is sok kérdésem, de máris sokat segítettetek!

2012. márc. 29. 23:15
 18/19 YourDestiny ***** válasza:
Nekem volt Eheim PickUp 2008-as belsőm, és a levegőt beszívó csövecskét sem használtam. Maximumra volt állítva, fodrozta a vízfelszínt, így ment két évig. Nem kell, hogy csobogjon a víz, nem kell, hogy buborékok legyenek. A víz a felszín mozgásával köti meg az oxigént. A lényeg, hogy enyhén hullámozzon.
2012. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. márc. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!