Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnénk egy nagyobb 200L...

Szeretnénk egy nagyobb 200L akváriumot venni? Többi lent

Figyelt kérdés
talàltunk hasznàlan egy elfogadhato àrut.. 8éves szerintetek érdemes hasznàltat venni vagy inkàbb ujat vegyünk??
2012. ápr. 1. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
...Ebből nem nagyon lehet megmondani,de ha leírod ide a szűrő nevét,meg hogy mi van még benne,szívesen segítek!
2012. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen ehhez tudni kell azt hogy milyen szűrő van benne de mielőtt megvennétek mindenképp nézzétek meg milyen állapotban van, ügyeljetek arra hogy sarkoknál rendben van e a ragasztás mert abból lehetnek problémák, a felülete nem karcos e, stb rendben van e a levegőztető, fűtő hozzá, ilyesmik.
2012. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bemàsolom neked; [link]
2012. ápr. 1. 22:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik, ha hozzáértéssel gondozták és nem tették tönkre az üveget, akkor érdemes megvenni.

A technikai adatokat és az árat nem bogarásztam ki németül, tehát csak általánosságban mondom, hogy érdemes használtat venni, nem konkrétan erre.

A világítás mondjuk elég gyenge, azt szerintem fejlesztened kell majd.

2012. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eheim 3702, 4W 200lt/h ,Tetratec AP150, 3W 150lt/h , Tetra T150, 150W 150/225l
2012. ápr. 1. 23:14
 6/10 A kérdező kommentje:
àtszàmolva 22 ezer
2012. ápr. 1. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
jó állapotban van, én is javaslom, mindenesetre én leellenőrizném élőben is
2012. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így bútorral együtt biztos megéri, de azért ez távolról sem egy komplett akvárium.

A legfontosabb, legdrágább, a SZŰRŐ, amit nem adnak hozzá.

Lehet, hogy jobb is, így nem erőltetnek rád valami oda nem illőt.

Szűrőből még kell 1-2 db, vagy egy nagyon erős külső, vagy egy átlag külső, és egy belső szűrő.

Ez valószínűleg többe fog kerülni, mint maga az akvárium, de pont ez az, amin amúgy sem lehet, és nem is szabad spórolni.

2012. ápr. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 YourDestiny ***** válasza:
Én személy szerint nem vennék meg egy 8 éves 200 literes akváriumot a ragasztás miatt. Azért ennek már van kora. Ha bútorral és tetővel együtt van, akkor az ár tényleg kedvező, de mindenképp megerősíttetném a ragasztást. A szűrés viszont valóban drágább lesz, mint maga az akvárium. Egy 1200-as vödrös mindenképp kell, amiből egy jobb minőségű 35-40 ezer között mozog.
2012. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 YourDestiny ***** válasza:
És akkor még a töltetről nem beszéltünk :)
2012. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!