Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a csigákkal?

Mit csináljak a csigákkal?

Figyelt kérdés
Most lett összerakva az akváriumom, és a növényekkel kerültek be csigák. Először csak egyet vettem észre, egy hólyag csigát. Viszont most láttam még egyet, de ez sokkal kisebb. Mit csináljak velük? Egyet, a nagyobbat meg szeretném tartani, de ha lesz több azokat vegyem ki? De ha ki is veszem mit kezdjek velük?
2012. ápr. 14. 13:26
 1/10 anonim válasza:
Add oda valakinek, akinek szüksége van rá! :D
2012. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vedd ki gyorsan az egyiket, csak egy maradjon.

én postakürt csigákkal sz*ptam meg hogy bekerült a növénnyel és úgy voltam vele, hogy az a 4 pici úgysem fog elszaporodni, fél év múlva pedig több száz lett belőle. nem győzöm ismerősömnek hordani. ő meg szeretne csigát, de a halai mindet megeszik.

2012. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 YourDestiny ***** válasza:
Csak egy maradjon. Ha elkezdenek szaporodni, nem győzöd majd őket halászni. Ha elég nagy az akváriumod, vegyél csigaevő halat, az elrendezi.
2012. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindössze csak egy 54 literes akváriumom van, szóval a plusz halak lehetősége kizárva. Ja megint meglátom a kicsit akkor kiszedem. De mit csináljak vele? Senkinek se tudom odaadni.
2012. ápr. 14. 15:31
 5/10 YourDestiny ***** válasza:
Mondjuk tedd egy üvegbe és vidd vissza a boltba. Mást nem nagyon tehetsz.
2012. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy nem 2 van ahogy hittem, hanem van 5-8... holnap szerintem nekiállok levadászni őket.
2012. ápr. 14. 17:49
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
Lesz ott 15 is :)
2012. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
á ez már veszett ügy. próbálj meg csigaevő csigát szerezni, hátha még most gyorsan megeszi őket, mert úgysem tudod mindet kiszedni, mert elbújnak és szaporodni fognak. ugyan így jártam a postakürt csigákkal.
2012. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hol laksz kedves kérdező? Én szeretnék 1-2 csigát :)
2012. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Valószínűleg veszek majd néhány csigaevő csigát, hogy kordában tartsák őket.

Egyébként Szeged környékén élek, ha eljön értük valaki akkor szívesen odaadok néhányat, vagy akár mindet. :D

2012. ápr. 14. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!