Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ebben az akváriumban lehetne...

Ebben az akváriumban lehetne 1 bettát tartani?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy nano akváriumot, és ezt néztem ki, de ez elvileg garnéláknak van. Az mit jelent, mi a különbség egy halas és egy garnélás aki között? (mindkét link alatt ugyanaz az aki van)

[link]

[link]



2012. ápr. 21. 09:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

egy darab bettának nyugodtan megveheted, nagyon jól fogja magát érezni! én az egyel kisebb akváriumot javaslom inkább, mert a 11wattos lámpa elég kevés fényt ad sajnos és a 25x25-ös felületet azért mégis jobban bevilágítja, mint a 30x30-ast! tapasztalat!

a közepes méretűben is nagyon jól elvan az egy darab betta! vegyél bele neki egy tő "anubias nana" nevű növényt, annak alacsony a fényigénye, nem pusztul el a kis fényű lámpa alatt. ezen kívül szép is és a betta is nagyon fogja díjazni! :)

2012. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
egyet értek az utolsóval!
2012. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem nem és nem. az általad linkelt is 31 liter és elég hülye alakú,abban sem tud sokat úszkálni és ne is vegyél kisebbet. veszel egy sima 6500 kelvines izzót meg egy foglalatot meg 2 méter kábelt hozzá és csinálsz még1 világítást ha kevés, de a legjobb lenne ha hable-ra halgatnál és külön-külön vennél meg mindent. lehet hogy 10ezer forint de a szűrő nem megfelelő, nem automata a fűtő és amire eddig senki sem tért ki ENNEK NINCS TETEJE.

A betta labirintkopoltyús, ami azt jelenti, hogy mivel természetes körülmények között oxigénszegény vízben él, a légköri levegőből veszi fel az oxigén ellátásának több mint felét. Ezért a levegő sem lehet hidegebb mint a víz vagy megfázik, ezért kell a tető.

linkelek neked egy jó összeállítást arról az oldalról, ahonnan te vennéd a nano szettet

akvárium: [link]

tető: [link]

szűrőnek egy aquael fan1 megfelel: [link]

[link]

A tető kicsit drágának tűnhet, de benne van a világítás is, ami igen csak 500 forint ha boltban veszed, szóval nem drága és még van 1 tetőd is.

akvárium: 5370ft

tető: 5945ft

szűrő: 3220ft

fűtő: 2930ft

összesen 17765 forint.az akvárium ott egy kicsit drága, de jobban megéri egy helyről rendelni, főleg ha nincs szállítási költség.

2012. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Neked nagyobb esélyed van rá mint nekem... mivel én azt sem tudom mi az a betta! :D
2012. ápr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11:36 - hja igazad van
2012. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
van teteje az aquael shrimp set-eknek! üvegtető! mindegyiknek! hülyeségeket beszélsz ember
2012. ápr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!