Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gyűrűs bohóccsukáról tapasztalat?

Gyűrűs bohóccsukáról tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ezt a két oldalt olvasgattam róluk, nekem 3man vannak,a létszámot szeretném javítani.Annyi gondom van, hogy a fiú egy igazi vandál, semmiképp sem félénk..tartotta már őket valaki megfelelő létszámban?Csapattá válnak, vagy egyesével kószálnak?


2012. ápr. 29. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
A megfelelő létszámot azt nem mondanám. Nálam 1 hím van, mert a haverja kiugrott véletlenül. Nőstényből van kb 4db, de most így hirtelen csak 1-et látok, a többi elbújt.
2012. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na 3 nősténylt látok most, hát mindegyik külön kószál.
2012. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hím nem félénk, de nem bánt senkit. Kisebb nano halakkal egybe vannak, gondoltam majd megpróbálom különrakni és szaporítani őket ha nagyobbak lesznek. Nőstényből nagyon aprót vettem, a hím az nagyobb, de abból is a legkisebbet vettem meg, tehát ezeknek még biztos nőniük kell.
2012. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem a hím már szép kifejlett, a lány, akivel együtt került ide apróbb és a második lány a legkisebb..megy az egymás piszkálása rendesen, szerintem valami méret szerinti rangsor van náluk.most csak ők a csigák és a betta vannak egy akváriumban, amíg a normanis lampeye-kel egy helyen voltak, addig is a csuka hím rakott rendet.:)
2012. ápr. 29. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egyik nőstényt nálam is mintha kergetné. Itt is vannak normanik, de azokkal nem foglalkozik egyáltalán. Próbáltam lefotózni, hát nem megy:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Majd egyszer kitapasztalom, ha lesz több ilyen halam, de most így tudok róluk semmi érdemlegeset mondani :/
2012. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:) azért köszi, akkor én is próbálkozom még, de nálam az tuti, hogy egy hím és mellé csak nőstények mennek, mert túl öntudatos :)

nagyon mutatós a kék háttér!majd próbálok én is fotózni és teszek fel róluk

2012. ápr. 29. 20:51
 8/10 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 29. 22:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a tiéd jobban néz ki. Az enyémbe most nem sok növény van. A zöld háttered is sokkal szebb mint nálam ez a hülye sötétkék.
2012. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem a fal zöld, és még a fekete aksi aránylag új, de örülök, hogy tetszik!:D
2012. ápr. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!