Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ivadékhalak hogy élték túl?

Ivadékhalak hogy élték túl?

Figyelt kérdés

2 hete kivettem a gömbmohákat az akváriumból, leöblítettem a csap alatt és bedobtam vödörbe.

Erre most így odapillantok és az egyik vödörbe 2 kis ivadékhal úszkál - pedig friss csapvízzel mostam le a mohát, klóros vizet öntöttem rá és hát persze nem tudtam, hogy halak is vannak benne, vagy ikrák, vagy én nem tudom mik. Azt sem tudom ezek mióta vannak ott, mit esznek, mert én nem etettem semmivel és élnek. Kis aranyosak.

Szórtam be nekik egy pici sera vipan babyt, de úgy láttam hogy nem nyúltak hozzá. Lehet hogy nagy nekik.


2012. máj. 3. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyszer tartottam kubai kék rákot. De azt az akváriumot odaadtam a tesómnak. Állatok nélkül, csak úgy aljzattal, szűrővel, amiket alaposan át is mosott.

Aztán berendezte, tett bele halakat, stb. rendesen, ahogy kell. Pár hét múlva előjött 3db másfél centis rák...

2012. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az se rossz :D
2012. máj. 4. 12:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Hable, hable...:D A lemezest vagy a vizibolhát morzsold össze a kezeddel, nagyon és nagyon aprók lesznek majd, az jó nekik:D Ha fel akarod őket nevelni vedd ki min egy 10literes akváriumba őket, mert ha bent hagyod őket akkor a halak 99% hogy megeszik őket...
2012. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Van egy kis ivadékhálóm az akváriumban, majd oda fogom rakni őket, de még jól elvannak a vödörben, még várom, hogy legyen több.
2012. máj. 4. 18:32
 15/15 A kérdező kommentje:
Kaptak vipan baby apró port, meg sórákból is guberáltem kisebbet, meg alga tablattát is törtem porrá.
2012. máj. 4. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!