Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Albérletbe éltek a kutyusotokk...

Albérletbe éltek a kutyusotokkal vagy saját lakásba? Szerintetek mennyire toleránsak a főbérlők a kiskutyás albérlőkkel?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hónapos kistestű kutyusom és sajnos úgy áll a helyzet hogy albiba kényszerülök de nem akarok nélküle menni.
2012. febr. 8. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
nekünk saját házunk van de van albérlőnk akinek van kutyája. Mi teljesen toleránsak vagyunk velük :D
2012. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én saját lakásban lakok a kutyáimmal...
2012. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi sajátban, de húgomék albérletben, mivel a főbérlőjük is bolondul az állatokért még külön örült is a kutyának.
2012. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi albérletben tarunk kutyát, a főbérlőnek semmi ellenvetése nem volt, szereti a kutyákat és ha jön hozzánk, a kutya örül neki, és persze ő is mindig megsimogatja és mondja, milyen jó kutya. Ez embertől függ. Valaki csak olyannak adja ki a lakását, aki nem tart állatot. Mindenképpen olyan albérletbe menjetek, ahol lehet kutyát tartani.
2012. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
eleve olyan albérletet kell keresned, ahová viheted a kutyust. én albérletben élek a párommal és an egy közös kutyánk. nálunk ez szempont az esetleges költözésnél. nem árulunk zsákbamacskát. előre szólunk, h kutyával költöznénk. ha a főbérlő kiköti, h nem jöhet, mi sem költözünk. nem lehetetlen egyébként, nálunk összesen két lakás volt, ami emiatt nem felelt meg
2012. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én több albérletet is megjártam már kutyával, egyedül akkor utasítottak el, ha a tulajéknak volt a közös kertben agresszív kutyájuk, ami megette volna az enyémet. Amúgy olyan helyre is bejutottunk, ahol a tulaj félt a kutyáktól, és az előző bérlő macskája tönkrevágta a lakást. Szóval ha megmondod, hogy eddig is lakásban volt a kutya, szobatiszta, csendes és nem rombol, akkor szerintem nem fognak sokan tiltakozni. Pláne hogy elkeserítő az albérlethelyzet az országban, sokkal több kiadó lakás van, mint bérlő, úgyhogy kétszer is meggondolják, mielőtt elhajtanak.
2012. febr. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nem is zsebkutyám van, hanem egy 25 kilós marcona fogazatú feketeség.
2012. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég jó tapasztalataim vannak.Az előző albérletembe úgy költöztem be,hogy a tulaj beleírta a szerződésbe ,hogy semmilyen állatot nem lehet tartani(még halat sem :) ) Közben kitaláltam,hogy szeretnék egy kutyát beszéltem a tulajjal először nem nagyon tetszett neki,de mondtam ha bármiben kárt tesz akkor kifizetem ...így bele ment.A mostanit meg már kutyával kerestem és nem volt nehéz dolgom
2012. febr. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Akkor én is toleráns vagyok. Az én albérlőm is kutyás.


Úgy adtam fel a hirdetést: kutyatartók előnyben. Bár kikötöttem, hogy kölyök és harci kutyák nem.

Ugyanis volt egy fiatal pit-amelyik lebontotta a fürdőszoba ajtaját a kerettel együtt.

2012. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikor mi költöztünk albérletbe, akkor még csak egy törpehörcsögöm volt, de tulajnak meg nyuszija volt, úgyhogy nem bánta. Aztán 1 év után kitaláltam, hogy nekem kell egy kutya és nem fogom megvárni, amíg saját lakásunk lesz. A főbérlő először próbált lebeszélni és ajánlgatta, hogy inkább nyuszink legyen, de mikor látta, hogy hajthatatlanok vagyunk, akkor belement azzal a kikötéssel, hogy vigyázzunk, hogy ne nagyon tegyen kárt a lakásban. Külföldön laknak, úgyhogy egy évben egyszer látjuk őket, aminek örülök, mert egyelőre nem teljesen szobatiszta a kutyusunk és nem biztos, hogy szívesen nézné végig, ahogy pisis lesz a padló. Persze mindig tisztaságot tartunk, úgyhogy nem is lehet észrevenni nálunk, hogy kutyát tartunk. Eddig csak egy nagyobb kárt okozott a kutyus. Mivel fogváltásos időszakában van, mindent rág és az egyik fal sarkát kirágta.:S A főbérlő még nem tudja, de mire jönnek megcsináljuk, természetesen saját költségen, úgyhogy nem is kell, hogy megtudja.:)

A mi főbérlőnk érezte, hogy annyira szeretnénk a kutyust, hogy ha nem engedi, akkor tovább is állunk, úgyhogy szerintem ez is benne volt, hogy beleegyezett. Nagyon nem szeretnék, hogy elköltözzünk, mert rendben tartjuk a lakást és mindig ki van fizetve minden, szóval ha így állsz a dolgokhoz nem hiszem, hogy gond lehet.:)

2012. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!