Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek az akváriumba?

Mit tegyek az akváriumba?

Figyelt kérdés
Vettem 10 l JBL manado talajt hogy csinálok egy akváriumot úgy kb 60litereset, viszont engem megleptek egy 112 literes akváriummal, és abba a 10 l nem elég(javítsatok ki ha tévedek) és a 112 literes akváriumot már talajporszívózni szeretném mivel az könnyebb takarítás céljából de ugyebár a manadot nem nagyon lehet mert könnyű. Kidobni nem szeretném, meg azért nem is volt olcsó, lehet valami jó megoldás erre? pl a manado fölé még másik talajt tenni amit lehet porszívózni, vagy ilyesmi, vagy ez túl ronda lenne? Mit javasolnátok?

2012. máj. 6. 14:08
 1/9 Platypus ***** válasza:
Évekig porszívóztam manado talajt, nem megoldhatatlan. Csak csinálni kell hozzá olyan talajporszívót, aminek nagyon széles a tölcsére és vékony a leszívócsöve. A két talaj+ a porszívózás együtt egy tökéletesen elkevert vegyes talajt eredményez, ami elég randa, főleg ha a fele szemcse vörös.
2012. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tegyél még mellé plusz manadot. Ne keverd, mert hülyén fog kinézni és neked kell majd sokáig nézned utána.
2012. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, amúgy hány liter talaj kell egy 112 literes aksiba?
2012. máj. 6. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
14 liter
2012. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 is lehet.
2012. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. máj. 6. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 10 litert tettem + 2,5 liter Aquabasis Plus-t, de kevésnek találom, mert amúgy is szar bele ültetni, ha vastagabb lenne, talán jobb lenne. De mindegy, 15 litert minimum vegyél.
2012. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2012. máj. 6. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:
én is porszívózom a 240 literesben, el kell találni a technikáját, és akkor nem cuppantja fel
2012. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!