Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kimászott 1 almacsigám....

Kimászott 1 almacsigám. Mekkora távolságra mehet el, szőnyegen átmászik?

Figyelt kérdés
Ha jól számolom egy csigám meglépett, nem találom sehol, mindent átnéztem már. Reggel a parkettán petét találtam, gondolom nem talál vissza az aksiba.

2012. máj. 11. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na akkor megvan hol vannak. A kérdezőtől ment át egy, tőlük meg kettő. Lehet ott jobban tetszik nekik a hely.
2012. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jah ilyen csiga invázió volt nálam is régen a nagy akváriumba.Először 5-6 darab jött egy hónap mulva több volt mint 100 aztán leszedtem az össze vizet és bedobtam a klotyóba a csigákat mert már a növényeket rágcsálták.
2012. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
:DD akkor sokat utazhattak ;DD
2012. máj. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező.Nem néze startrek-et?Lehet hogy ők látak egy részt és csináltak kisérleti teleportot és éppen az enterprise fedélzetén van :DD
2012. máj. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat, némelyiken hangosan nevettem:)

Végülis megoldódott a rejtély: párom mondta, hogy valamiért félrehúzta a fedelet és lesöpörte azt a petecsomót a parkettára. Nagy kő esett le a szivemről, szóval nem nyargal senki az ágy alatt:)

2012. máj. 12. 14:44
 16/16 anonim ***** válasza:

05.11. 16:09

Attol meg h nem vettetek csigat es volt.. Lehetett a novenyben is.. Ismerosomnek is ugy volt egyszer es volt utana egy csomo csigajuk XDXD

2012. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!