Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Annulatus halaknak 30 liter víz?

Annulatus halaknak 30 liter víz?

Figyelt kérdés

Van egy 70 literes akvárium, max a feléig tölteném vízzel.


Van egy vasfa benne amire ránövesztettem jávai mohát és hemiantus cubát (a kilógó tetejére, szárazon).

Felülről folyik rá a víz már jó pár hónapja így nőtték be a növények. Ez csak egy táj, de valami ilyesmit akartam, vagy akarok csinálni, illetve hasonlót:

[link]


Ebbe raknám az Annulatus halakat. Lehet hogy nem örökre, csak hátha tudnának benne szaporodni. Mondjuk ha 30 liter víz lenne benne? Vagy inkább ne rakjam bele őket?


2012. máj. 12. 20:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyobb akváriumba vannak most közösbe, csak szerintem ott az életbe nem fognak szaporodni, azért gondoltam így külön.
2012. máj. 12. 20:48
 2/5 anonim ***** válasza:
a bohóccsukák?..valahol olvastam róluk, hogy tenyésztéshez 1 hím és pár nőstény, meg a paramétereket..megkeresem..de a csobogást szeretni fogják?..nálam nem sűrűn mennek a szűrőből érkező vízhez:)
2012. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó, igen, csak úgy gondoltam jobb lenne ha nem kéne rakosgatni őket, csak szaporodnának simán a kis akváriumban.


De ha ennyire ratyik, hogy 2 centi vízbe kell rakni a nőstényt, mert kimerül, akkor mi van ha csinálok olyan részt az akváriumba, ahol van egy nagy kő, rajta moha, felette csak 2 centi víz. És lenne mélyebb rész is, meg ilyen sekély rész is.

2012. máj. 14. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
:D..hát fogalmam sincs, én remélem nálam nem akarnak szaporodni..
2012. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!