Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyen vödröt használhatok...

Ilyen vödröt használhatok halak ideiglenes tartására? Pár óráról lenne szó, míg elrendezem a növényeket.

Figyelt kérdés
Ilyen nagy sötétszürke/fekete, 20 literes műanyag vödör. De valami iszonyat büdös műanyag szaga van. Teljesen új, nem volt benne még semmi. Berakhatom ebbe a halakat meg a szűrőt, amíg megcsinálom az akváriumukat? Vagy lehet, hogy mérgező lenne az ilyen műanyag?
2012. máj. 13. 03:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát fene tudja, én ilyen kb 250 Ft-ér vettem a leggagyibb színes műanyagvödröket 100Ft-os boltban, és tartottam bennük halakat, abban nem volt bajuk. Hát lehet hogy ennek is volt műanyag szaga, de így konkrétan erre nem emlékszem.

Szerintem ha kiöblíted előtte, nem lesz gond.

2012. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugottan én is csiáltam így (szerencsére csak egyszer) mivel hamis sziámi algaevőt is tartok ami érdekes mert nem piszkálják a többi halat peddig harciasak és kugrottak a vödörböl mint a repülő halak a tengerből szóval néz rájuk majd.
2012. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naja. Tegyél rá egy kartonlapot, vagy egy nagy spirálfüzetet. Nekem is volt már hogy kiugrott a vödörből 1-2 kis hal, pedig nem töltöttem tele :/
2012. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... végülis aztán csak a "koszos" víz került bele, amit nem töltöttem vissza az akváriumba. A halakat egy üvegtálba raktam, mert szerencsére hamarabb kész lettem a növények átrendezésével :)
2012. máj. 13. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!