Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő akvarista vagyok, jó...

Kezdő akvarista vagyok, jó tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pontosabban csak leszek ha nyáron mindent össze tudok szedni ami kell és tudok már annyit elméletben ..

Van egy 70 L-es akváriumom amihez járt egy szűrő és talán egy hőmérséklet szabályozó legalábbis annak nézem :S

Az akváriumnak van teteje amibe be van építve egy 230 W-os neon cső. Ez az egész kb 6 éve áll a garázsban egyszer volt használva meg 10 éves koromban de aztán el lettek ajándékozva a halak pár hónap múlva.. Tudom hogy ennyi vízbe nem szabad sok halat rakni és olyan halakat szeretnék akik kicsit strapa bíróbbak és elviselik a kezdőségem. Nekem nagyon tetszenek a törpe gömbhalak bár gondolom ők nem kezdőknek valók :S Tehát ki tudnátok segíteni pár jó tanáccsal, tapasztalattal ? Vegyek új szűrőt ? Mert ez a mostani eléggé tropa és tudom ez elég hülye kikötés de nagyon rossz alvó vagyok és olyan kéne ami szinte hangtalan...

Bocsi hogy kicsit hosszú lett és előre is köszönöm a válaszokat !:)


2012. máj. 18. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Díszállatkereskedésben is szoktak árulni neoncsöveket.


Villanyszerelési boltban ritkán van Daylight 6500 K-s cső, ott általában csak szobai neonokat árulnak (2700 K) és az nem olyan jó növényekhez.


Növényt meg vegyél bele anubiast, gömbmohát, ezek bírják az alacsony fényt.

2012. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen !:)
2012. máj. 18. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!