Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anyu nem engedi hogy vegyek...

Anyu nem engedi hogy vegyek egy ancit, mert egyszer belenyúlt az akváriumomba rendezkedni az ancira rátett egy követ és meghalt és tök büdös lett tőle a víz, meg neki nem tetszik hogy ott "cuppog"az üvegen?

Figyelt kérdés

Hogy vegyem rá hogy vehessek?Vagy csak egyszerűen menjek haza vele azt mondva hogy ez az én akváriumom?

(112l)


2012. máj. 20. 16:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én rendezem,etetem,cserélem a vizet meg mindent én csinálok csak épp nézegette nem tetszett neki az a kő és arrébb rakta...De mindegy..ma elmentem a díszállat-kereskedésbe és vettem 2 ancit.Tök cukik még picik.^^ Anyu nem volt mérges csak morgott egy kicsit hogy minek az mert olyan csúnya..
2012. máj. 21. 15:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted. :)
2012. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Most halt meg nemrég a sziámi harcoshalam.Az én anyám is olyan,hogy legszívesebben nem engedné a sziámit még egyszer.De azt mondta,ha én azt szeretném,akkor az lesz.DE nem is a mamád dolga az, hogy eldöntse milyen halakat tartasz benne!Ha meg megölte,pláne tartozik neked egy új anci-val!
2012. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
amúgy jól tetted hogy elmentél a kisállat kereskedésbe!
2012. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!