Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkorát lehet dobni vele?

Mekkorát lehet dobni vele?

Figyelt kérdés
találtam a neten egy jó shimano horgászbotot... 5 - 15 gramm a dobósúlya. milyen messze lehet beröpíteni egy olyan szareléket, amin kb 10 gramm van?( úszós szerelék )
2009. jún. 28. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ...Milyen orsót használsz, távdobót vagy sima fenekező orsót, esetleg feeder orsót.Valamint függ még a főzsinórnak a vastagságától, és, hogy hogy tudsz bedobni:D
2009. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez igaz. hagyományos órsót használok, 0.20 - as zsinorral, 13 éves vagyok, de jobban dobok mint faterom :D
2009. jún. 28. 17:42
 3/6 A kérdező kommentje:
esetleg hátszéllel? :)
2009. jún. 28. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem döntöd el, hogy hátszél legyen-e vagy sem:D!!!! Jóislenne:D... De, 20-as zsinórral / Damillal / egy olyan bottal,ami, úszózásra alkalmas egy olyan 35-40 métert lehet dobni:D Remélem segítettem... És még valami!!! A halak, legyen kissebb vagy, akár nagyobb is, nem csak bennt a pic*ába vannak... Ki is merészkednek a partközelbe!!! Szóval, ha, csak ezért kérdezted, akkor ezt elmondom... De, tudomásom szerint az úszós módszerek növényzet / Sás, Nád, Vizitök, stb., / közelében a legeredményesebbek:D.... Az előző válaszoló voltam...
2009. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tom, a nagyok szinte mindig kint vannak. de én nem akarok nagyot fogni. még ha akarnék is, nagyon kint vannak, nem jönnek ki, ha ki is jönnek, akk sokára. türelmetlen vok.
2009. júl. 2. 15:07
 6/6 anonim válasza:
Tudni kéne a maximális lendületet.
2010. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!