Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan ölnétek meg a halat?

Hogyan ölnétek meg a halat?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem neonhalakat, de az egyik úszók nélkül érkezett (csak hátúszója volt). A többinek semmi baja nincs, és ez is elég jól elközlekedett az akváriumban. A biztonság kedvéért áttettem egy kisebb akváriumba. Itt látom, hogy nem eszik semmit, ráadásul alig egy nap alatt teljesen kifakult, csak lebeg és csak akkor mozdul, ha megijed. Ha jól sejtem, nemsokára el fog pusztulni. Ha nem tudok segíteni rajta, hogyan lehet lerövidíteni a szenvedését?


(És kell fertőző betegségre gyanakodnom, ha a többi hal a nagy akváriumban semmilyen tünetet nem mutat?)



2012. máj. 31. 22:51
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
12%
most viccelsz? :D dobd ki a kutyának vagy mittomén... nem értem h mit vársz. Ha fontos neked, el kell altatni, de ha nem, akk nem mind1 h ölöd meg? késsel vágd le a fejét, macskának/kutyának lökd oda, vagy fojtsd vízbe...
2012. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
a leghumánusabb, ha lehet ilyet mondani, a jeges víz + szegfűszegolaj...
2012. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%

Bakker!:D Első válaszadó.:D Ez azért durva. :D Amúgy igazad van...:D


Hát, sajnálom a halacskádat, biztos nem lehet jó nézni a szenvedését.:/

2012. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Aranyos vagy! :) Szerintem a leghumánosabb, ha fejbekólintod. Egy erősebb ütés a fejére és azonnal elpusztul, nem fog szenvedni!
2012. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
jeges víz, két három másodperc és vége.
2012. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%
Hát lehet durván hangzik, de tényleg legjobb fejbecsapni, vagy ha pici max agyontaposod, még mindig így kapja a legkisebb szenvedést.
2012. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Arra nem gondoltál esetleg, hogy attól lett rosszul, hogy átraktad egy másik akváriumba? Lehet ott nem jók neki a körülmények.
2012. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Arra nem gondoltál hogy megkérdezel egy olyan embert aki ért is hozzá? Rakd át másik akváriumba, vagy rakj az akváriumába növényt...

De ha te mindenképp a megölést választod,akkor voltak itt válaszok.....

2012. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De gondoltam, hogy az akváriumcsere is lehet gond. De az biztos, hogy az uszonya nem emiatt tűnt el, és a fertőzés nagyobb veszélynek tűnt.
2012. máj. 31. 23:36
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
A lehető legtöbb volt, hogy külön tetted, a többiek és a saját érdekében. Most amit vele tehetsz, hogy jégkockák közé helyezed, valóban 1-2 másodperc és vége, szenvedés nélkül.
2012. jún. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!