Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20 literbe nagyon rosszul...

20 literbe nagyon rosszul érezné magát egy pillangóhal?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom, de nem tudom máshova helyezni. Úgy volt, hogy egy 250 literesbe lesz, de a többi hal (kongólazac) valamiért elkezdte piszkálni. Nem szedték szét annyira, de nem akarom tovább nézni, ahogy folyamatosan kergetik. És mivel úszó növényt nem tudok behelyezni, ezért még elbújni se tud. De ezt már tapasztaltam más halaknál is. Ha nagyon összeszoknak és sokáig csak egyedül vannak az új halakat baszkurálhatják. Pedig úgy tudtam, hogy tarthatók együtt. Nincs pénzem másik akváriumra. Már csak egy 20 literesem maradt. Mennyire érezné rosszul magát benne? Enne azért?

2012. jún. 3. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz nekem békés halaim vannak és a pillanghal se tudja megeni őket.
2012. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Volt már máskor is pillangó halam és nem bántotta a halakat csak kinyírta a gurámmim , de már áthelyeztem egy másik akváriumba.
2012. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!