Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Házi készítésű vízszűrő kerti...

Házi készítésű vízszűrő kerti tóhoz? Csinált valaki ilyet? A bolti 50-100 ezer olcsóbb megoldás érdekelne 40m3 víz tisztításához.

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 08:55
 1/4 Cerberosz ***** válasza:
Nem értek a kerti tavakhoz, hogy milyen mérethez mekkora szűrő kell, de ha veszel egy 100 l körüli hordót, annak megfúrod az alját, ott fog kifolyni a víz, és fentről meg egy vízpumpával nyomhatod neki a vizet, és bele meg olyan szűrő anyagot raksz amilyet akarsz. Nem tudom hogy tavi szűrőbe mit szoktak tenni, de előszűrő mindenképp kell a nagy szennyeződések felfogására.
2012. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm valami ilyesmire gondoltam én is.
2012. jún. 6. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Mechanikai szűrésre lehet használni krumplis zsákot, biológiainak meg folyami homok lávakő keveréket, meg kertész boltban lehet kapni égetett agyag golyót, az is mehet bele. Ezek nem olyan drága dolgok, nagy térfogatot lehet megtölteni velük. De amúgy tóhoz még én se csináltam szűrőt!
2012. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jún. 9. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!