Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Feltétlenül kell polifoam az...

Feltétlenül kell polifoam az akvárium alá?

Figyelt kérdés
110 literesről van szó.Hozzá való bútoron van.Vajon kell alá?
2012. jún. 15. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen kell.Életbevágóan fontos.De legalábbis hungarocel.
2012. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kell igen, de padlószőnyeg is jó, vagy hungarocell lap.
2012. jún. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és 54 literes alá?
2012. jún. 15. 16:46
 4/14 A kérdező kommentje:
egyébként honnan tudok ilyeneket szerezni?
2012. jún. 15. 16:46
 5/14 YourDestiny ***** válasza:
Teljesen mindegy mekkora, fontos, ha nem szeretnél repedt alapüveget. Talán 10 liter alatt megéri kockáztatni. Én polifoamot vennék alá, nem drága cucc. Sokkal esztétikusabb, mint a hungarocell. Nekem régebben egy viszonylag vastagabb filclap volt az akvárium alatt, az is megteszi.
2012. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 YourDestiny ***** válasza:
Ha bemégy pl. a Tescoba, ott is találsz. Napozáshoz keresd ezt a szivacsos feltekert fekvő izét, nem tudom pontosan hogy nevezik :D
2012. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 YourDestiny ***** válasza:
Szóval polifoam matrac ;)
2012. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Polifoamot 100 Ft-os boltba vettem, asszem hogy 600 vagy 800 Ft volt.


Fehér hungarocell lapot Atlantiszba kértem, csak ez vagy 1,5cm vastag és nem szép a széle ha levágom sniccerrel.


De volt amikor padlószőnyeg maradékot raktam alá, azt árulják Obiban is, vagy szőnyegboltokban.


Fürdőszobába való csúszásgátló szőnyeget is alá lehet tenni, az tulajdonképpen olyasmi mint a polifoam, csak perforált lukacsos, viszont ez szerintem drágább.


45 literes alá akár egy vékonyabb lábtörlőből is vághatsz méretre egy alátétet, kb aláfér.


Tulajdonképpen egy hullámkarton lap is jó lenne alá, csak az azért nem jó választás, mert ha kiöntöd a vizet, elázik és összeroskad.

2012. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 20 literes akvárium. Volt már akvaterrárium is, megpakolva kövekkel. Nincs alatta semmi, de sztem ez a max méret ami alatt nem kell.
2012. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs alatta semmi.

Azaz mikor az akváriumot készítettem, akkor egy vastag bútorlapot vágattam alá és ennyi. Mikor már kész volt az akvárium, hetekkel utána olvastam csak hogy kell alá rakni. Lehet hogy majd rakok a 130-as alá (ha véletlen le lesz engedve), de 40 literig akkor sem tennék.

2012. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!