Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neptun tápsóról vélemények?

Neptun tápsóról vélemények?

Figyelt kérdés
jók drága veszélyes erre lennék kíváncsi
2012. jún. 24. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:

még olyat soha nem vettem


Csak JBL tápgolyót, meg panzi aquaplantot veszek és ez a kettő együtt kiváló szerintem. Már ha akváriumba kell és nem tóba.

2012. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írják rá, miből mi van benne, és a hatása is kb olyan, mint a nem is csinálna semmit.
2012. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Nem lenne rossz tápsó, mivel mikro és makroelemek is vannak benne, csak éppen a gyári ajánlott adagolása lepkefing, és mennyiségre leosztva még így is veszett drága. Alacsony-közepes megvilágítású akváriumhoz fölösleges makroelemeket adagolni, erős megvilágításnál meg napi szinten kéne belőle vagy 10 flakont elhasználni. Ilyen szempontból egy elég szerencsétlen termék. Az easy life Profito sokkal jobb árban van, de a JBL, Tetra és Sera termékek is elfogadhatóak.
2012. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én egy JBL Ferropol folyékony növénytápot használok, és az elfogadható áron van még, főleg akkor ha utántöltővel veszed, mert a kis doboz volt 1470,- ami 100ml-es, de a 600ml-es utántöltő csak 3680 volt, ami nekem sokáig elég, és elég sokat sikerült rajta spórolnom :)
2012. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!