Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lövőhalról mi a véleményetek?...

Lövőhalról mi a véleményetek? Tartottatok már? Mekkora akváriumban volt? Mivel etették és hogyan? Milyen sókoncentráció kell neki? Milyen halakkal tartottátok? Érdemes lenne összerakni édesvízi murénával?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=LeMkTQ55nso

Én nem tartanám mert fröcsköl :)

2012. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jófej. Kíváncsi lennék, hogy neki létszükséglet a fröcskölés. Vagy, ha beledobom a tücsköt az is elég?
2012. jún. 25. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom sajnos, de azt hallottam hogy köpköd akkor is ha pl dohányoznak a lakásban és arra megy a füst, azt is el akarja kapni.
2012. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de ha vannak molylepkéid, mint nekem a szekrénybe, azokat szerintem elkapja :D
2012. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hehe :) Köszi a választ! Nemtudom. Nekem tetszik ez a hal. Az egyik akváriumom úgyis felszabadul és veszek bele édesvízi murénát. De nemtudom megenné-e.
2012. jún. 26. 00:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk elég gilisztának néz ki a muréna, a nagyobb halak lehet megkóstolnák, de az is lehet hogy a muréna betámad ha meg akarják enni. Nem tudom hogy mennyire harcias. Csak a tengeri murénáról tudom hogy nagyon gonosz :)
2012. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És az édesvizi murénának azért kell elég sok só a vízébe. Brakkvíz szerűség. A jávai lövőhalnak meg gőzöm sincs mi kell.
2012. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy a murénának 20 literenként kell 1 evőkanál (mondjuk ez annyira nem is sok, mert a darakórt több sóval kezelik), a lövőhalnak meg 5-20%. Tehát szerintem tarthatók. A lövőhal nem harcias, a murénáról tudok keveset, de láttam videókat és azokban nem lántotta a nagy halakat.
2012. jún. 26. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!