Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat tartsak? Többi lent.

Milyen halat tartsak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Felszámoltam a régi akváriumomat,most egy kisebbre váltok.Olyan halat szeretnék tartani,ami egyedül is megél,vagy esestleg párban,tehát nem akarok sok halat.Tudnátok mondani pár fajt ami egyedül is megél? köszi,előre is :)

ui.: egy alganyalóm van csak most.



2012. júl. 17. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Törpe gömbhal 4db, kis helyen is elfér.


Vagy 1db betta.

2012. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem sziámi harcoshalam volt és gyönyörű hal!!!

Mivel sérülékeny az úszója és sok hal nagyon szereti csipkedni, ezért egyedül tartva a legpompásabb. Nagyon aranyos és szép. Nézz utána és bátran vegyél egy bettát! :)

2012. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,én is a bettán gondolkodtam,csak félek,hogy nem tudnám gondját viselni ( víz hőmérséklet meg stb)és lelkiismeret furdalásom lenne,hogy megvettem és szegény meghalt miattam :( esetleg ha adnátok tippeket,hogy hogyan kell tartani, vagy valami oldalt linkelnétek róla(mert én nem igazán találok),azt nagyon megköszönném :)
2012. júl. 17. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
semmi extra, olyan mint a többi hal, csak 26 fokra beteszel neki egy automata fűtőt és kész, meg letakarhatod a tetejét ha kint hideg van
2012. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 18. 10:50
 7/7 Tfiú válasza:
Csakogy a hím betta egyedül él.(amelyiknek hosszú a farka).Szóval akkor vegyél vagy egy hím bettát vagy 2db nőstényt.
2012. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!