Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvaristák! Nektek van más...

Akvaristák! Nektek van más hobbitok az akvarisztikán, halakon kívül is?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen hobbitok van ezeken kívül és a korotok, kinézetetek is, például magasság, súly, különös ismertető jel stb. Illetve ha nem titok akkor hol laktok, mivel foglalkoztok vagy tanultok?
2012. aug. 1. 14:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jaaaa, már értem! Biztos a gyakorikérdések.hu regisztráltjai, akik sokat írnak az akvarisztika kategóriába :)
2012. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A fent említett urak-hölgyek gyakori, és profi válaszolók ebben a kategóriában.

Én is, de én szociopata vagyok, így nem hogy az adataimat, még a nick nevemet se írom ki.

Ennyit magamról. :)

2012. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

170 magas, 55 kiló, barna hosszú hajú vagyok, Pesten lakom a belváros közepén és átlagosan nézek ki.


Rendszergazda informatikus lennék, de nem azt csinálom. A munkáim főleg tervezés: automatrica, nyomdai kiadványok, kirakatokra feliratok tervezése és felragasztása. Reklámtáblák készítése pl tanösvényekre (Sípark, Naplás-tó, Merzse-Mocsár, Sváb hegy). Étlapok készítése rendezvényhajókra (Európa-, Kossúth-, Pannónia hajó, stb.) Van amikor meg weblapokat készítek cégeknek és ezt itthon csinálom. Illetve ha karban kell tartani meglévő weblapot, azt is vállalom. Anyám cégében van plotter, ha kell bemegyek oda matricákat kivagdalni. A másik munkahelyem 4 órás: egy hegesztéstechnika boltban számlákat írogatok, utalgatok, vagyis rendben tartom a könyvelést, ez is elég közel van, gyalog 10 percre kb.


A hobbim: szeretek bringázni, zongorázni, gitározni, festeni, php programozni, vagy flash action scriptekkel szórakozni, de ez néha változik, hogy mikor mi érdekel éppen.


Az akvarisztika csak olyan szinten érdekel, hogy van itthon pár akváriumom és terráriumom hüllőkkel, de régebben tartottam csincsillát, hörit, nyuszit, patkányt, egeret is, szóval nem mindenképpen a halakra vagyok rákattanva. Most éppen a gitározásra, de emellett minden állatot szeretek ami szép, aranyos, vagy érdekes. Mellesleg az akvarisztika a legrosszabb hobbi, sok időmet elveszi.

2012. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 YourDestiny ***** válasza:

Na jó, néhány dolgot elárulok :)


Férfi, 23 éves, 186 cm magas és 82 kiló. Akvarizálás mellett hobbim a sport, ezen belül főleg testépítés és boksz, és minden érdekel, ami elektronika. Munkahelyem változó, van, hogy sofőrködöm, van, hogy kisegítőként dolgozom lakásberendezés terén. A lényeg kb. ennyi ;)

2012. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hohó, mi ez itt, átmentünk társkeresőbe?:D


Én Pesten élek, 25 éves vagyok, építészként fogok diplomázni és ezzel is foglalkozom. Hobbi, hát amennyi időm van, azt én is sporttal, barátokkal, utazgatással, fesztiválozással töltöm, meg mikor mivel.


Hogy hogy nézek ki... nyugodtan meg lehet keresni bookon, szerintem egy testsúly/magasságból nem sok minden derül ki. Különös ismertetőjegy meg, hát nem is tudom, biztosan van :D Szeretek okoskodni :D

2012. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyéb hobbiaim a halazáson meg garnélázások kívül, rajzolás, főleg grafittal, a kézügyességem az erősségem, meg a dobot szeretem még nagyon. 160 magas vagyok, 50 kg de fogyózom mert újra 48 szeretnék lenni. Különös ismertetőjel nincs, de tetszik pl a fogékszer, lehet feltetetek egyet. Foglalkozásom: két munkahely jelenleg, az egyik egy kisállatkereskedés :). És grafikusként végeztem a középsulit.
2012. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 godapofis ***** válasza:

Nem gonoszkodni akarok de nem vagy te kicsit maganyos?

Na jo akor mondok en is parat magamrol, 185 magas vagyok, 110 kg, kopasz es en is bankba dolgozok, de en a Security dolgat szoktam meg neheziteni es az akvarisztikaval szoktam ki pihenni a banki melot :)), viccet ferre teve ezek a kerdesek att esnek a "csak ugy tudni szeretnem" hataran, mivel tul sok a szemeis kerdesed, persze nem kotelezo a valasz de tortentek mar meglepetesek internetes es szemej bisztonsag teren!

2012. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Frontosa ***** válasza:

Ahogy elnézem én vagyok a ,,legöregebb"! Úgyhogy szólítsatok apátoknak! =D

Üdv,

2012. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!