Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagy baj, hogyha egy 280...

Nagy baj, hogyha egy 280 literes akvárium kilóg egy kicsit az állványról? És, ha igen, hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Az eleje és a hátulja lógna ki egy olyan 3-3 centire.
2012. aug. 2. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem az állványra vágass egy darab bútorlapot (praktiker, baumax) úgy mintha asztallap lenne, inkább azon legyen a terhelés ne az üvegen.
2012. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bamboochatheone ***** válasza:
Egyből eltörne, ha feltöltenéd. Tegyél be alá egy munkalapot ami vastagabb mint a bútorlap.
2012. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!
2012. aug. 2. 19:14
 4/8 kzs ***** válasza:

Így igaz, az akváriumnak teljesen a bútoron kell lennie.

Nem lóghat ki egy centi se.

2012. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor, ha bútorlat van alatta, ugye biztosan nem lesz baj?
2012. aug. 2. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha van alatta bútorlap, akkor nem lesz vele semmi gond.


Mondjuk barátom nővére elég merész, mert ő meg rárakta a nagy akváriumot egy komódra úgy, hogy kétoldalt lelóg szintén 3 centit, és feltöltötte vízzel. Én azt sem jósoltam volna meg, hogy az a komód nem fog összerogyni alatta, meg azt sem, hogy az akvárium alja nem fog megrepedni, de ő így csinálta és durván egy hete még egyben van az akvárium. Én meg úgy vagyok az ilyen dolgokkal, hogy inkább túlbiztosítok mindent, nehogy a padlón kössenek ki a halak.

2012. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért az állványnak is elég erősnek kell lennie. Mindenképpen tökéletesen sima felületre kell rakni. A legapróbb felületi egyenetlenség hatására elrepedhet az üveg.
2012. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Veszek alá polifoamot.
2012. aug. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!