Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rákok? Milyen? Hogyan?

Rákok? Milyen? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Véletlenül találtam rá az interneten a törpe tarisznyarákra.

Most van egy felesleges 40 literes akváriumom szűrővel. Lehet benne valamilyen rákocskát tartani? ( nem garnélára gondolok) ? Édesvízit, pont láttam egyet az állatkereskedésben , de csak ilyen barnás színű volt, nem olyan szép. Nem is volt neki kimászója, és halakkal volt együtt tartva. ( a sarokban kuporgott szegény) Milyen kimászó kell neki? Milyen gyakoribb fajtát ajánlotok? Még semmit sem tudok róluk. Milyen aljzat kell nekik? Nagyobb halakkal lehet együtt tartani? ( ...gondolom az meg 40l-be meg nem jó.. ://)


2012. aug. 13. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát úgy amilyen széles ha kinyújtja a lábát és hozzá a karját. Pl ha az ollójával feléri az akvárium peremét, akkor egykézzel felhúzza magát.


Hát olyan 10 centi magas fal legyen legalább, hogy ne szökjön ki.

2012. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De ilyen hullámos köveken, fákon ügyesen másznak. Ha beteszel egy vasfát állítva, az is jó neki mászókának.
2012. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszokat! :)

Már csak az a kérdés, melyik boltban kapok Győrben.:)

2012. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pesten se tudom, nemhogy győrben. Mostanában valahogy sehol nem láttam. Csak régebben. De én szerintem ha megmondod valamelyik kisebb boltban hogy szeretnél rendelni, úgy lehet hogy hoznak neked. Pl így pesten rendeltem már halat.
2012. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!