Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vélemények a budapesti állatke...

Cerberosz kérdése:

Vélemények a budapesti állatkereskedésekről?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb? Kiszolgálás, hozzáértés? Van ahol visszatérő vásárlók vagytok? Atlantisz-ról vélemények?
2012. aug. 14. 01:25
 1/2 Platypus ***** válasza:

Én még nem találtam olyat, ami 10-es skálán elérné a 7-et. Az atlantisz két szempontból jó: különleges fajokat lehet találni és olcsó. Viszont néha borzalmas állatkínzó dolgok mennek ott, és az eladó hozzáértése is finoman szólva kérdéses. Kicsit arrébb ott a vadon, ez elég drága hely, viszont az állatok és a növények is sokkal jobb állapotban vannak. Itt a hozzáértéssel nincs nagy gond, inkább az akarással. Egyszer végignéztem, hogy egy házaspár bevásárolt egy 10 liter körüli akváriumot guppikkal, egy zacskó kaviccsal és egy doboz haltáppal együtt. Az eladó egy szót sem szólt, hogy ez így nem oké.

Ha kiszolgálást és hozzáértést akarok minőséggel együtt, akkor a törökbálinti greenaquába megyek, csak az már nem pest és tömegközlekedéssel nem az igazi. És az áraik sem magasak ha azonos termékeket nézek, csak nem foglalkoznak az olcsóbb márkákkal.

2012. aug. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eddig max kisebb boltokban találkoztam hozzáértéssel de azt is ritkán. A nagyobb kereskedésekben borzalmasnak találom a kínálat állapotát (nagy az elhullás) és pár eladó hozzáértését is. Lehet őket tesztelni simán pl: elég e a cápaharcsának az 50literes aksi? Ha helyesel akkor onnantól kezdve nincs több kérdésem :)

Mondjuk az eladók az eladásból élnek így kénytelenek pár idióta életképtelen igényt is teljesíteni ha nem akarnak éhen halni.

2012. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!