Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel járnák jobban? Részletek...

Mivel járnák jobban? Részletek lent.

Figyelt kérdés

2X45W-os T5-ös világítással+vényfisszaverő vagy egy masagnyomású CO2-vel??

Most nincs CO2-őm és vényvisszaverőm egy 2X30w-os T8-as világításom van és ez egy 180literes akvárium.



2012. szept. 30. 18:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Vagy világítás és élesztős Co2 bár az egy 180literes akváriumba nemtudom hogy jó-e?
2012. okt. 1. 20:20
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy akkor a kemény vizet nem bírta a hortenzia, mert mondjuk én lágy vizben növesztek mindent.


Mást nem tudok mondani, de végülis általában a ph 6,5 és olyan 10-12 NK ideális nekik ahogy én láttam.


Az anubias bírja jobban a keményebb vizet, ha csak sima csapvizet nyomattok bele, de annyk meg mondjuk nem kell sok fény sem.

2012. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Élesztős CO2 igen, ha nincs más, de azért az tud eléggé ingadozni, ami arra sarkallja az algákat, hogy jól elszaporodjanak.
2012. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rakok bele Sera Aquatan-t.
2012. okt. 1. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!