Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legszebb nano hal...

Melyik a legszebb nano hal aminek elég egy 21 liter?

Figyelt kérdés

Van egy 21 literes nano akim, dúsan beültetett növényekkel(és majd lesznek benne yellow/red cherry garnik).

Valamilyen mutatós kis rajhalra gondoltam aminek elég a 21 liter. (tudom, nem sok)Az is fő szempont hogy ne túrja fel faltól falig az akit.Szrintetek melyik a legszebb ?



2012. okt. 7. 08:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*csak egy féle lenne.. - mármint garnélából
2012. okt. 7. 16:21
 12/16 YourDestiny ***** válasza:
Igazság szerint semmilyen halnak nem elég a 21 liter, a legkisebb rajhalnak is elég börtön szagú. A garnéláknak is csak egy alap méret.
2012. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A garnélák közül Red cherry, Yellow, New bee bírja a lágy vizet.


Hát de 20 literbe ne rakj melléjük szerintem garnit, mert elkezdenek szaporodni, vagy legfeljebb lehet benne 6 garnéla, aztán ha szaporodik azt meg add el, mert ha sok a garnéla az lerontja a vizet. Az 5 mini halacska egyedül nem fogja lerontani, viszont kell bele sok növény. Jávai moha és egyéb vékony szálú növények jók. Csak ne örökre legyenek a börtönbe ítélve szerintem.


Egyébként most 1db törpe gömbhalam van 20 literbe, az is cukker. Nem tudok neki venni párt, nem tudom hol lehet kapni :)

2012. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszí :)
2012. okt. 7. 21:29
 15/16 anonim ***** válasza:
Boraras brigittae nagyon szép, piros-fekete tarka, azt válaszd szerintem!
2018. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 GyuGyu64 válasza:

30 liter alatt nem tarthatók gerinces állatok.

Én nem kínoznám 21 literbe.

2019. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!