Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen akváriumot csináljak?...

Milyen akváriumot csináljak? Ő rákot szeretne, én meg halakat.

Figyelt kérdés

A 3 éves unokaöcsém kedvéért csinálok egy akváriumot, és azt mondta, hogy legyen benne rák. Régen már volt társas akim, aztán egy olyan, amiben csak egy betta volt.

Milyen kisméretű rákok vannak (amúgy én ettől a vedlés dologtól undorodok...) amiket néhány hallal lehet társítani? Esetleg betta, neon, meg ilyenek?

Ja, és nem szeretnék túl nagy akit, max 40-50 litereset.

Megoldható?


2012. okt. 14. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem legyenek garnéláid :)

nekem valszeg amano lesz majd az akváriumomban mert a guppik lehet befalatoznák a kisebbekket :) de ha pl neon méretű halaid lesznek, akkor kisebb fajta garnéla is megfelel szerintem :)

2012. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva azt sem tudom mi a különbség a rákok és a garnélák között, de én is rákerestem, és látom, hogy a garnélák jóval kisebbek.
2012. okt. 14. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézz be ide:

[link]


Egy 50 literes akváriumban amano garnélákkal és egy csapat színes hím guppival nem hibázhatsz nagyot.


De mást is választhatsz, a lényeg, hogy megfelelő vízminőséget tudj biztosítani, könnyen tartható legyen, méretben össze illjenek, és ne legyenek túl szapora fajták.

2012. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ezekről mi a vélemény?

2012. okt. 14. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyenem 18 literesbe, mint az a kocka. Az aqua depóba vettem, de az akasztós szűrője olyan hangos, hogy kitettem a konyhába, ott kerregjen, ne itt a fülembe.
2012. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
garnéla + nano hal. legjobb szerintem az lenne.
2012. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!