Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem olvasnak sokan...

Miért nem olvasnak sokan utána az akvarisztikának?

Figyelt kérdés
Néha olyan érzésem van,hogy kár válaszolni mert menthetetlen.Node nem azért mert hü@e,hanem mert aki lusta utánaolvasni az alapoknak az valójában nem is gondolja komolyan.
2012. okt. 19. 23:25
1 2
 11/14 Platypus ***** válasza:
Alapvetően logikus elvárás egy teljesen laikus érdeklődőtől, hogy amikor bemegy a boltba, elmondják neki, alapszinten hogyan működnek a dolgok. Vagy legalább hogy működik-e, amit elképzelt. Sokszor egyáltalán nem lustaság van a probléma mögött, hanem egyszerűen annyi, hogy a kereskedőt tekintik hiteles információforrásnak. 10 éve halakat árul, csak ért hozzá, nem? Sokan vannak,(neten is, nemcsak kereskedők) akik ki tudja hogy miért, de direkt hazudoznak is. Melyikünk ne hallott volna olyat, hogy "az én aranyhalam 10 évet élt 2 literes gömbakváriumban és tudom hogy boldog volt". Ha az egyszeri kezdő talált valakit, akit hiteles információforrásnak fogadott el, mert jó volt a marketingje, utána persze hogy kiakad, ha szembesül vele, hogy minden eddigi ismerete hülyeség. Utánaolvasni sem olyan egyszerű ám, mert a könyvek között is van jó pár pocsék, már ha egyáltalán lehet kapni a könyvesboltban, és a neten is bőven van ramaty információ magyar nyelven. A keresők például a háziállat.hu-t szeretik a legjobban a kritikán aluli cikkeivel.
2012. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van, én is a háziállat.hu-n szoktam olvasni, és ha most halakat akarnék venni, és megpróbálnék utánaolvasni, elhinném amit ír.

Amúgy meg elsőre könnyűnek tűnik, az embernek eszébe sem jut hogy lehetnek nehézségek benne. Csak beleteszem a vízbe a halat és kész.

A kisemlősökkel sincs ez másképp, néha csak lesek hogy hogy lehet ilyet kérdezni, és akkor jön valami nagyon okos, és ad egy iszonyat hülye válasz, a kérdező meg megköszöni, és csinála a baromságot. De hogy is szűrhetné ki hogy most mi az igaz?

2012. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát sehogy.
2012. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 YourDestiny ***** válasza:
Tényleg vannak az utóbbi időben nagyon dühítő kérdezők, teljesen mindegy, mit süketelsz neki, arra vár, hogy leírd azt, amit ő szeretne gondolni, a többit meg se látja. Az ilyen nem csak lusta, eleve alkalmatlan alak arra, hogy állatot tartson.
2012. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!