Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek, hogy ez ne történj...

Mit tegyek, hogy ez ne történjen meg?

Figyelt kérdés

Lesz hamarosan egy akváriumom: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__3..


És nézegettem a kérdéseket, és azt találtam, hogy mindenki szerint sok növénnyel szép (szerintem is), de az hogy érhető el, hogy ne pusztuljon ki a növény, még szép is legyen? Mert van már apunak egy akváriuma amit nagyjából én rendezek, de mindig kipusztulnak bent a növények és már nem is szoktam venni bele. Szóval mit tegyek majd, hogy normálisan nézzen ki?


Előre is köszi! :)



2012. okt. 24. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél azért nem jó, mert túl hosszú!


45 cm-es T8as 15 Wattos csöveket, vagy

55 cm-es T5-ös 24 wattos csöveket tudsz használni. Ezek férnek el az akvárium fölött.

Tehát vagy 2 db olyan amit linkeltem, vagy 1 ilyen:

[link]


Ez alatt viszont egész sok lehetőséged lenne növényezni, ez már egy közepesen erős világítást biztosítana.

2012. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És a greenaquás quad-ban a fénycsövek is jók, sima daylight-ok, azokat egyelőre cserélni sem kéne.
2012. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ez így jó összeállítás:

- 130l akvárium

- Szűrő: [link]

- Melegítő: ezt nem tudom milyen, de szerintem az jó lesz amit a bátyámtól veszek

- Világítás: [link] 2 ilyen ha ez jó akkor.

2012. okt. 24. 21:18
 14/15 A kérdező kommentje:
Aki tényleg ért hozzá nem tudna adni egy skype/facebook/email/akármilyen nevet ahol lehet beszélni chaten, mert ez itt elég bonyolult :/
2012. okt. 24. 21:26
 15/15 A kérdező kommentje:
2012. okt. 25. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!