Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítséget kérek valakitől...

Segítséget kérek valakitől milyen festéket lehetne használni háttér színezéséhez ami a halakra nem veszélyes? És esetleg abban Szegeden hol lehet termesztőt találni ahol olcsón lehetne vízinövényt vásárolni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl latex festék.Utánanéztem neked.Nézd meg ezt az oldalt,a felhasznált anyagok 3.pontja a festékről szól.De itt az egész elkészitéséről olvashatsz,de amugy ha másmien fajta hátteret csinálsz,akkor is jó ez festéknek sztem.

[link]

2009. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah,az alján levő részt is olvasd el,h mit csinált volna másképp,A homokkal kevert szilikont használnám én is amit lent írt.
2009. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt van még egy cikk darab,nem olvastam végigk,de van infó hogy ő mivel szinezte.

A festéshez ICOSIT TW450 típusú kétkomponensû mûgyantát használtam, mely kiválóan színezhetõ oxid festékporokkal. Ezt a mûgyantát ? a forgalmazó információja alapján - víztárolók belso¿ falának védelmére használják, tehát akvarisztikai célokra alkalmas kell, hogy legyen. Javaslom, hogy a színt mindenképpen edzo¿ nélkül keverd ki, különben ido¿zavarba kerülsz a felhordáskor. Az 1,2 m2 felületre a 3,5 kg-os kiszerelés elegendo¿nek bizonyult, még maradt is egy kevés. Nagyobb hátfalak készítésénél ahány ember kezébe ecsetet tudsz adni, az dolgozzon, mert én segítséggel is csak az utolsó elo¿tti pillanatban lettem kész. (9.sz kép)

2009. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Én is a szilikonnal kevert más-más színű homok, apró kavics keveréket ajánlanám.Nagyon dekoratív ha fekete szilikont is használsz.Az algák a többit elvégzik, esetleg a repedésekbe mohaféléket is tehetsz.Jó munkát kívánok, bármelyik mellett is döntesz.
2009. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!