Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy oldjam meg a víz keringet...

Hogy oldjam meg a víz keringetését?

Figyelt kérdés

Egy 54 literes akváriumom van, a szűrő ami hozzá van lefelé tolja a vizet. Egy belső-külső hibrid, neten semmit se találtam róla, így a teljesítményéről sem tudok semmit. Az egész olyan, hogy ki van alakítva egy hely az akvárium tetején ahová be lehet illeszteni. Egyik felén egy cső jön le, ez szív. 3 "fakk" van benne, az elsőben kerámiagyűrű, a másodikban perlonvatta meg egy zsák aktívszén, a harmadikban pedig biolabda. A túloldalán meg lefele csobog a víz. Ezen kívül egy szivacsszűrő üzemel benne. Mivel ennyi minden benne van, nem nagyon akarnék mást beletenni. Egy Aquael fan minim van még itthon, de már mint említettem sok a "kütyü".

Esetleg van ötletetek, hogy mit tehetnék vele? (meg esetleg, hogy hogyan deríthetem ki a szűrőm típusát?)



2012. nov. 12. 15:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

:)

Ok.

Egyelőre akkor berakom az Aquaelt, aztán majd meglátom :)

2012. nov. 12. 22:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy hydorom. Azt nem tudom hogy mekkora, valami 300 l /órás, vagy 350 de nagyobb áramlást csinál mint ami rá van írva, viszont tényleg van egy kicsit hülye hangja, zakatol néha. Mondjuk úgy, hogy a fürdőszobába raktam 70 literes akváriumba, úgy nem hallom :) Kaptam valakitől.
2012. nov. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem a hálószobába kellene :)
2012. nov. 13. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!