Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi kell egy rendes aksiba?

Mi kell egy rendes aksiba?

Figyelt kérdés
Egy rendes akváriumot szeretnék összehozni (levegőztető+fűtőszál stb.)légyszí írjátok le hogy mik kellenek és hogy (pl: Ajzatra milyen anyag a legszebb)meg a többire!
2012. nov. 14. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire olvastál utána a dolgoknak, de egy akvárium összehozása nem is olyan egyszerű feladat, mint sokan hiszik.

Javaslom, hogy első lépésed az legyen, hogy regisztrálj be az akvarista.hu-ra, és ott találsz regisztráció után 5 vagy 6 pdf-et, amiből sok alap dolgot meg tudsz tanulni.

Ha már áttanulmányoztad, lassan elkezdheted megtervezni, mekkora akváriumot szeretnél, milyen halakat bele(dszhal.info-n sok féléről olvashatsz), milyen növényeket, és így tovább. Ezek függvénye a szűrő, a fűtő, a világítás kiválasztása is.


Az akvárium kialakításánál nagymértékben kihat egymásra minden, és fordítva is.

Én se vagyok még nagyon otthon a témában, de az oldalon vannak hozzáértő emberek, ők tudnak bármilyen felmerülő kérdésedre válaszolni.

2012. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bamboochatheone ***** válasza:
A legfontosabb a szűrő. Enélkül nincs akvárium.
2012. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!