Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segít nekem valaki? Saját...

Segít nekem valaki? Saját tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés
Van egy nagyon édes német dogom,szuka, most lesz márc.10-én 9 hónapos. 30 kiló körül van a súlya és kb 65-70 között a marmagassága. De én úgy érzem hogy ez a sly magasság kevés. Arra lennék kíváncsi hogy akinek van német dogja, és tudna nekem pár számot írni, hogy az ő szuka kutyája ennyi idősen mekkora volt, azt nagyon megköszönném!! Azt tudom hogy felnőttkorába mekkorának kell lennie stb.. de mégis személyes tapasztalatok érdekelnek:)
2010. márc. 6. 21:26
 1/8 A kérdező kommentje:
*sly=súly
2010. márc. 6. 21:27
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is német dog szuka kutyám van:)

Az enyém 5 hónapos és 30 kiló. És az enyém se túl sovány se túl kövér. Marmagassága nem tudom emnnyi :S Én vagyok 170 centi és a kutya kb 10 centivel ér tovább mint a térdem. (marjára értettem)

2010. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nem haragszol meg ugye, ha azt mondom, hogy szerintem a 30 kg. az kevés egy 9 hónapos német dognak.

Persze, szuka kutyus, ők kisebbek.

Szerintem kérdezz rá a tenyésztőnél, akitől vetted, vagy német dogos fórumban, pl. a netboardon, ők szívesen segítenek neked ebben akérdésben.

2010. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem tenyésztőtől vetted akkor lehet h keverék kutyus :S De az is lehet h belső gond áll a dolog mögött. De remélem semmi komoly.
2010. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) kb 2 hónapja súlyos hasmenése volt, 2 hétig nem állt el,minden nap jött az állatorvos, majdnem elpusztult szegény:S lehet ezért kevesebb a súlya:S
2010. márc. 6. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj, ha egy nagytestű kutyakölyök inkább kicsit soványabb. Így nem terhelődik annyira az ízület, ha túlsúlyos lenne, az nagyobb probléma volna. Ha látod, hogy nem nagyon sovány, akkor szerintem nincs miért aggódnod.
2010. márc. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

kedves 21.51. most azt próbálod firtatni, hogy honnan vette? mert ha véletlenül nincs tk.-ve akkor már rögtön le lehet ugatni, hogy keverék a kutya, és azért szuka, mert tuti szaporitani akarja? megáll az eszem.


utolsó válaszolónak van teljesen igaza.

2010. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen célom nem volt ezzel.. Nekem is törzskönyv nélküli kutyám van. Ez egy lehetőség volt h ha nem jön más szóba ez is állhat a háttérben. Nem kell egyből leugatni az embert ha már neked nem tetsző választ ír!
2010. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!