Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van 1 200 Literes akváriumom...

Stevie Balázs Lakato kérdése:

Van 1 200 Literes akváriumom És Egy 20 Literes a 20 Literesbe Beletettem 1 lány és 1 fiú Guppyt Pár Napra Mikorra Elenne a Lány És Hogy Vehetem észre? Stb

Figyelt kérdés
Van 1 200 Literes akváriumom És Egy 20 Literes a 20 Literesbe Beletettem 1 lány és 1 fiú Guppyt Pár Napra a 2 0Literesbe Van Levegőztető Növényzet stb kb 3 napig ott hagytam a hímet és vissza tettem a nagy aksi ba mikora ellene a lány guppy? és meddig kéne 1 hímmel ott hagyni? és mikorra szülne? Stb nagyon szeretnék kis guppykat
2012. dec. 13. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Előre Is Köszi
2012. dec. 13. 21:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a közös akváriumban mindkettő.

Szülés előtt kell áttenni a nőstényt. A 200-asból töltsd fel a 20-ast vízzel, és a 20-as ba is kell valami kis szűrő, meg pár kis növény.


Ha már kocka alakúra nőtt a hasa, megjelent a terhességi folt, ideges bujkál, akkor nemsokára szülni fog.

A vemhesség kb 1 hónap.

2012. dec. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rózsavölgyi válasza:

Köszi a Választ Amugy van benne kis levegőztetőszűrő ami egybe van de aszt néha kapcsolom be mert olyan nagy sodrást csinál a vízbe hogy a kis guppynak nem jó külön van benne 1 csöves levegőztető az éjjel nappal megy neki

a hasa nagyobb lett de nem sokkal meg a folt a hasa alján nagyon erősen fekete meg lényegesebben lassabb mint előtte

meg inkám bujkál és vízfelszín közelében úszkál de eszik rendesen betegségnek jelét olvasottak alapján nem vetem észre rajta de van mikor a fekete folt erősen fekete olykor halvány Ez nem tudom miért van :S

De persze a 20 literesbe csak szülés idejére tartom

ha szülne vissza tenném a nagy aksiba és csak a piciket hagynám ott amíg megnőnének de alig várom már hogy legyenek picik :S

2012. dec. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!