Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Medig el egy aranyhal?

Medig el egy aranyhal?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 20:07
1 2
 11/17 bamboochatheone ***** válasza:
Akkor bizony készülj fel hogy max két hét és húzhatod le a WC-n. Ha már férgek vannak az akváriumban meg a halon akkor sok jóra ne számíts.
2012. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 YourDestiny ***** válasza:
100%
Vállaltad... a tartásukat vagy kínzásukat? Nem leszólásból, nem kötözködésből írom, de utóbbit műveled, fingod sincs az akvarisztikáról, már ne haragudj. Ilyen informálatlanul vállalni valamit...
2012. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem adhatod mert vállaltad? Inkább megvárod, míg kínok között megdöglenek? Tényleg sokkal jobb... ha úgyis arra vársz, hogy elpusztuljanak, akkor már inkább miért nem adod őket oda valakinek, akinél még jó életük lehet? Érdekes egy felfogásod van... előre sajnálom a hörcsögödet is, még "szerencse", hogy ők csak 2-3 évet élnek, talán nem kell direkt megdöglesztened őket, ha megint más állatot akarsz majd.
2012. dec. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
en 3 evig nagyon jol foglakoztam veluk takaritottam oket meg minden . Elfogadom a kritikat . De egy ido utan belefaradtam , hogy tiszta viz lesz a szombam amikor takaritom a halakat. Amugy max husvetkor lesz horcsogom ha adig is eleldegelnek akkor oda adom valakinek. Es nalam nagyon jo helye lesz a horcsognek volt mar tengeri malacom is es ot is gondoztam csak sajnos elpusztult c-vitamin hianya miat ami tenyleng az en hibam mert keson jottem ra . Van meg egy kutyank es ot is gondozom .
2012. dec. 15. 06:42
 15/17 anonim válasza:

Nem vagyok oda a halakért, de az ilyen mégis nagyon fel tud háborítani.. Szerencsétlenek attól hogy halak, ugyanúgy szenvednek mint akármilyen más állatok, mert te nem akarod őket megfelelően gondozni. Ez van abból ha gyereknek állat kell...3 év után megunja. Nem tudom hol van ilyenkor a szülő? Mért nem keres ő nekik más otthont, gondolom látja hogy csak nyűg neked.

De ilyen hozzá állással Isten ments hogy hörcsögöt vegyél. Imádom szeretem őket, és már előre sajnálom azt aki hozzád fog kerülni. Valószínű hogy abból is az lesz, hogy egy idő után megunod, hogy takaritani kell legalább hetente. És illik lemosni a terráriumot/ketrecet is tehát az sem olyan szívderitő munka. Abból is az lesz hogy "nincs kedvem hozzá már". Szerintem inkább várj pár évet, mielőtt új állatot viszel haza, majd 18-20 évesen lesz benned elég felelősség talán.

2012. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de hsz en takaritom oket gyonyiro akvariumvan olyan mintha a levegoben usznanak olyan szep tisztak !
2012. dec. 15. 17:14
 17/17 YourDestiny ***** válasza:

Jól foglalkoztál velük? Akkor kukk meg ezt:


[link]


Tudtad biztosítani a megfelelő akváriumméretet, a hozzá való külső és belső szűrést, a megfelelő vízhőmérsékletet? Ha igen, tényleg jól tartottad őket.


A tiszta vízről meg annyi, hogy nem a színe alapján élhető vagy nem élhető a halak számára. A fontos, hogy miből milyen arányban tartalmaz, legfőképp, hogy az ammónia és nitrit szint folyamatosan nullás értékkel bírt-e.

2012. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!