Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Voltam a Váci úti Tescóban és...

Voltam a Váci úti Tescóban és véletlenül elmentem a büdös halas akvárium mellett. Ez most tényleg nagyon durva. A halak függőlegesen álltak egymás tetején. Annyi helyük nem volt, hogy vízszintesen álljanak. Azt nem vágom hogy mért nem döglenek meg?

Figyelt kérdés
Folyamatos a vízcsere, oxigénnel dúsított vízzel? Vagy ezt hogy csinálják?
2012. dec. 23. 20:30
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem néztem meg a technikát, mert inkább elfordultam onnan :/
2012. dec. 23. 20:34
 2/19 creeperkiller válasza:
Mindig kiveszik őket amig kicserélik vizet aztán vissza az akváriumba
2012. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azokat a halakat nem azért tartják hogy évikig éljenek, max pár napig éljék túl ugy, ahogy.
2012. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 bamboochatheone ***** válasza:
Folyamatosan nyomatják bele levegőt. Csak emiatt nem döglenek meg órák alatt.
2012. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jahjj :((
2012. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy kajának tartják, csak ahogy ott voltak mint a szardiniák, azzal a vízmennyiséggel kb 1 óra alatt ki kéne múlniuk szerintem. Nem értem hogy bírják több napig.
2012. dec. 23. 20:52
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg a levegővel kibírják úgy. Bár arra a vízcserére is kíváncsi lenék azt hogy csinálják.
2012. dec. 23. 20:56
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy vízcseréhez kiveszik, hát hova tennék addig azt a sok halat? Ha előbb leengednék úgy hogy a halat bent hagyják, akkor meg egymást lapítanák ki a halak.


Lehet úgy cserélik, hogy egyből nyomatják be a vizet, miközben engedik le. Nem?

2012. dec. 23. 21:01
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Hűtik a vizet, csökken az anyagcsere, ráadásul nem etetik őket. Megy a levegőztető, meg a vízcsere. Alul van egy lefolyó, felül pedig slaggal megy be a víz. Nem veszik ki a halakat. És szerintem nem szabályos így túlzsúfolni, de ha meg is büntetik őket, akkor is megéri nekik. De nem hiszem, hogy foglalkozik ezzel valaki.
2012. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

hjaa, értem.


És ha megdöglik egy hal, azzal mit csinálnak?

Lefagyasztva eladják? Vagy azt már úgy nem?

2012. dec. 23. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!