Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen "házi praktikák"...

Milyen "házi praktikák" vannak garnéla etetésére?

Figyelt kérdés
Csak mert a bolti csúcskaját nem eszik meg, legalábbis nem látom hogy ennék...db amano és 2 sakura. Olyan kéne amit a feketeneonok nem szednek el előlük. Ja és itthon található cuccokból legyen. Köszi :)

2012. dec. 31. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha halas aksiban tartod őket nem kell külön táplálni,mivel mindig van egy bizonyos mennyiségű szóródás.Házi cuccok közűl addhatsz uborkát,főtt zöldségféléket,de viszont kerüld a banánt ,mert az magas kálium tartalma miat halálos.
2012. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok. ezekkel mit csináljak? Főzzem? Turmixoljam? Aprítsam? Belógassam?
2012. dec. 31. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell pépesíteni,csak puhábbra kell párolni.Én az ebédnél szoktam egy darabkát félretenni ,majd többször vízzel lemosom az esetleges zsíradéktól.
2012. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Forrázd vagy főzzed, persze só nélkül. Én csak simán bedobom nekik és lesüllyednek maguktól. Nálunk a forrázott spenót meg a főtt cukkini megy nagyon (:
2012. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tápból meg olyan kell, ami hamar lesüllyed.

Van a serának ez a korongos tápja, vipachips vagy mi, régebben etettem vele.

2012. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én lefagyasztottam egy falat hekket nyersen, kis kockákra vágtam, csak jól egybefagyott az egész, de azt néha adom a nagy ráknak, meg a garnéláknak is ha nincs más. Pici darabot csak. De a kukoricát, zöldborsót, spenótot, répát is megeszik ha mikróba megfőzöd kicsit, hogy puhább legyen.
2012. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OFF

"csak jól egybefagyott az egész,"

Tegyél egy tálcára folpackot, tedd rá 1 rétegben elkülönítve a haldarabokat, fagyaszd le, ha lefagyott szedd fel a folpackkal a külön lefagyott halkockákat, zacskózd be, és úgy rakd vissza a fagyasztóba.:)

2013. jan. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor ma főzök valamit 
2013. jan. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!