Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aleas fűtőszál. Tud segíteni...

Aleas fűtőszál. Tud segíteni nekem valaki, akinek már van tapasztalata ezzel?

Figyelt kérdés
Hello! Hoztunk egy Aleas Aquarium Heated fajtájú fűtőszálat, és kialudt a fény, már nem világít. Még nem érte el azt a hőfokot, amit szeretnék, azaz, amit beállítottam. Magyar leírás nincs rajta. Tud valaki segíteni, hogy hogy állítsuk be, azaz hogy mért nem világít? Sürgős lenne, köszönöm!
2013. jan. 8. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amelyik boltban vetted, ott biztos, hogy visszacserélik. Biztos van rá garancia.
2013. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A-a! Nem kell! :) Felvettük a hőfokot 30-ra, és már rendesen meleg a víz!! Visszavettem 27-re. Azért köszönöm a választ! Lehet, hogy a hőmérő romlott el, nem? Vagy hülyeség? Már több éves, és a régi aksimban volt...
2013. jan. 9. 21:51
 13/14 YourDestiny ***** válasza:
És hirtelen megindult a hőmérő? Elég érdekes... hát teszteld a hőmérőt és megtudod. Dugd hideg-meleg víz alá vagy valami...
2013. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem indult meg. Még mindig ugyanúgy a huszonegyesen van. Köszi, de próbáltam, és nem változott. Egyébként az üvegen át éreztem azt, hogy az egész felmelegedett, meg kiszedtem egy elrohadt növényt.. :S
2013. jan. 9. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!