Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Más is szeret foglalkozni az...

Más is szeret foglalkozni az akváriumával?

Figyelt kérdés

Ti hogy vagytok vele ?

Magamból indulok ki , én nagyon szeretném kialakítani akváriumom "témáját" , de egyenlőre még nem tudom milyen legyen . Annyi féle dolog van a kereskedésbe .. szinte nem tudok választani milyen irányba vigyem az akváriumom kinézetét .

Már a háttérnél is megakadok . Legyen színes , vagy egyszerű fekete vagy kék ?!

Sok növényt tegyek bele vagy alig és inkább nagyobb sziklát ?

Nektek van olyan dolog amit évente vagy néha néha újjítotok az akváriumban ? (díszletre,növényre,ajzatra,háttérre gondolok)

Most nem a technikai dolgokra vagyok kíváncsi hanem a külső kinézetre .

Vagy van olyan dolog amit kinéztetek a neten és majd szeretnétek megvenni az akváriumba ?



2013. jan. 21. 23:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát mindenképpen természetes legyen. Én háttérben csak két dolog között tudok dönteni: természetes-stílusú 3D sziklás, vagy semmi. Még nincs akváriumom, de az első valószínűleg gőtés lesz, de a csigasügerek, és törpegömbhalak is érdekelnek.
2013. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Ez csak a te hobbid, mások még fel sem fedezték. Ember! Az akvarisztika elég gyakori hobbi ahhoz, hogy ilyen kérdés fel se' merüljön.
2013. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszi első válaszoló .


Második válaszoló ment a negatív kéz ilyen válasz mellett .

2013. jan. 21. 23:55
 4/26 anonim ***** válasza:
Ja, és a növények mennyisége inkább a halaktól függ. Pl. egy afrikai sügeres akiba nem is nagyon szoktak rakni, míg a neonoknál alap a dús növényzet.
2013. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
11%
Nem érdekel a "negatív kéz", felőlem ezt is lepontozhatod mínuszig is, kvázi tök értelmetlen a pontozgatás. :) A te kérdésed pedig debil volt, oszt annyi. Jó éjt :)
2013. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szeretünk, különben nem csinálnánk. Én a kinézeten felül a technikai dolgokkal is szeretek babrálni, jó érzés összerakni egy külső szűrőt megfelelő flow-val :)


Az akváriumod legyen minél egyszerűbb (vár, fotós háttér, csigaház és egyéb giccsektől mentes), a berendezést (sok-vagy kevés növény) pedig a lakók igényeihez. Egy nagyobb sügéresbe nem kell annyi növény, az lehet sziklás, de például egy nanohalasba, garnélásba, pontylazacosba elengedhetetlen a dzsungel.

2013. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem minek válaszoltál rá . Hello .
2013. jan. 22. 00:00
 8/26 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, mindig van, amit kinézek, mert szeretnék. Most növényeket fogok cserélni, világítást veszek, egy szűrőt is kinéztem, no meg halakon gondolkozom, mert egy ideje már nélkülük üzemel az akvárium, de rájuk sajnos még nem tudok sort keríteni. Sőt, azt sem döntöttem el, hogy mi legyen. Szeretem a garnélákat, amiket most tartok, nem is unom őket, de például egy törpegömbhalas akváriumot is szívesen berendeznék. No meg egy csigasügéreset. És itt jön az, hogy több akvárium kell :) Csak hát nem lehet mindent egyszerre :)
2013. jan. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Murr !

Köszi , vártam a válaszod , sok kérdésre nagyon jó válaszokat írsz , szoktam olvasgatni .

Igen , koponyás stb . tárgyakat be nem tennék . :)

Megmondom őszintén van benne egy polip dísz , mert úgy adták hozzá , de épp azt néztem hogy kifogom venni belőlle , mert borzalmas . :D

Csak akkor meg annyi hely felszabadul , olyan nem is tudom ... olyan semmilyen lesz az egész akvárium . Alig van benne 100l be 5 növény , a kis bújó szerű és kész ... persze fehér homok . A hátterem tengeri poszter kép .

Szóval nem valami nagy dolog az egész . Ezért nézelődöm neten is mit lehetne hogy lehetne szebbé tenni .

2013. jan. 22. 00:04
 10/26 A kérdező kommentje:

Ismerős a dolog , én is még ezt se rendeztem meg normálisan , és már nagyobbat szeretnék . De anyagilag egyenlőre nem lehetséges . A másik meg hogy alapjába a páromnak vettem meglepinek az akváriumot , és az enyém lett , én tanulmányozom mit hogy kell ....

És lám-lám ! Imádom az akvarisztikát . Mindig van mit fejleszteni a pénztárca szab határt.

2013. jan. 22. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!