Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Más is szeret foglalkozni az...

Más is szeret foglalkozni az akváriumával?

Figyelt kérdés

Ti hogy vagytok vele ?

Magamból indulok ki , én nagyon szeretném kialakítani akváriumom "témáját" , de egyenlőre még nem tudom milyen legyen . Annyi féle dolog van a kereskedésbe .. szinte nem tudok választani milyen irányba vigyem az akváriumom kinézetét .

Már a háttérnél is megakadok . Legyen színes , vagy egyszerű fekete vagy kék ?!

Sok növényt tegyek bele vagy alig és inkább nagyobb sziklát ?

Nektek van olyan dolog amit évente vagy néha néha újjítotok az akváriumban ? (díszletre,növényre,ajzatra,háttérre gondolok)

Most nem a technikai dolgokra vagyok kíváncsi hanem a külső kinézetre .

Vagy van olyan dolog amit kinéztetek a neten és majd szeretnétek megvenni az akváriumba ?



2013. jan. 21. 23:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
elírtam: ryuboku
2013. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
20/21 Köszi válaszod . Hát igen , az eladó sokszor rám akar sózni dolgokat ..
2013. jan. 22. 11:13
 23/26 YourDestiny ***** válasza:
Nekem mondjuk a panelban van egy kis előnye a falnak. Olyan borzasztó munkát végeztek az építészek, hogy az akvárium mögött enyhén olyan a fal, mintha egy köves háttér lenne. Persze a hibákat csak kivilágítva látni, de jól megy a sügeresemhez. Egyébként szerintem egy akvárium legyen biotóp vagy biotóp. :-) Egy kevéske természet a lakásba, hisz épp ez a lényege. 4 éve sügérmániás vagyok, más hal nem nagyon tud érdekelni. A növényzettel nem kell foglalkoznom, csak a szűrésre kellett egy vagyont költeni.
2013. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Mi is lakásban vagyunk , én is úgy voltam vele , kell valami "kis élet" ami feldobja a lakást , aztán így szerettem meg a halakat és az egész akvarisztikát .

Már csak arról kell leszoktatni ismeröseimet akik eljönnek hozzánk,hogy amikor odamennek az akváriumhoz,ne kocogtasság az üveget mint a bolondok . Engem kifejezetten idegesít amikor percekig ott "zaklatják" halaimat .

2013. jan. 22. 11:23
 25/26 YourDestiny ***** válasza:
Engem az is idegesít, hogy csupa ujjlenyomat lesz az üveg :D Tudom, fél perc letisztítani, de akkor is, van ilyen :)
2013. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Én most csináltattam hátteret, egyedi méretre is gyártja az ember, nekem is olyan kellett, mert az akváriumom még nem ezekből a szabvány időkből való. Sziklás háttér lett egy 50-literes akváriumba és nagyon sokat dob rajta. Egyébként ezt nem kell évente újítani.

Haltól függ hogy kő vagy fa legyen. Én személy szerint semmi mást nem teszek bele, csak olyat, amit ha belenézek egy csordogáló patakba, vagy a természetes élőhelyén mit láthat(na) a halam.

Se festett kavics, se búvár meg kalóz se mű növény. Egyébként egy antik kovácsoltvas állványon áll és dús szobanövények társaságában fog tündökölni az enyém amikor teljesen elkészül! :)

2013. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!