Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Más is szeret foglalkozni az...

Más is szeret foglalkozni az akváriumával?

Figyelt kérdés

Ti hogy vagytok vele ?

Magamból indulok ki , én nagyon szeretném kialakítani akváriumom "témáját" , de egyenlőre még nem tudom milyen legyen . Annyi féle dolog van a kereskedésbe .. szinte nem tudok választani milyen irányba vigyem az akváriumom kinézetét .

Már a háttérnél is megakadok . Legyen színes , vagy egyszerű fekete vagy kék ?!

Sok növényt tegyek bele vagy alig és inkább nagyobb sziklát ?

Nektek van olyan dolog amit évente vagy néha néha újjítotok az akváriumban ? (díszletre,növényre,ajzatra,háttérre gondolok)

Most nem a technikai dolgokra vagyok kíváncsi hanem a külső kinézetre .

Vagy van olyan dolog amit kinéztetek a neten és majd szeretnétek megvenni az akváriumba ?



2013. jan. 21. 23:48
1 2 3
 11/26 bamboochatheone ***** válasza:
Egy képet raksz fel az akváriumodról?:)
2013. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Persze de nem most .

Nincs itthon a páromnak a telója amivel jó képet készíthetnék , az enyém meg sz@r. :D

De nem felejtem el , és töltök fel .

2013. jan. 22. 00:10
 13/26 A kérdező kommentje:

Most kapcsolok , tiszta hülye vagyok ! :D

Hát nem is tudnám most lefotozni ha tudnám is mivel mert én vagyok aki pár kérdéssel lejebb kérdeztem mit csináljak hogy ereszt az akváriumom .

Az állatkereskedésben van . :((((

De ne is juttassátok eszembe úgy sajnálom szegény halaim most alig férnek el . :(

2013. jan. 22. 00:14
 14/26 anonim ***** válasza:

Akkor még van hova fejlődni, de nem baj az :)

Nézegesd ezeket az akikat, van, amit nem nehéz megcsinálni (persze azért van néhány drága):

[link]

2013. jan. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszi , legalább nem unom magam .
2013. jan. 22. 00:16
 16/26 bamboochatheone ***** válasza:
Milyen halaid vannak?
2013. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Van vitorlásom , kék gurami , fekete tetra , algaevőharcsa , xifo , meg még valami 2 picike annak foggalmam sincs mi a neve teljesen átlátszóak .

Na most kaphatom a lecseszét hogy milyen összeválogatás ez , de szerencsétleneket úgy vettem meg ismerőstől csak hogy jobb helyen jobb dolguk legyen , mert előző gazdájuk nem törődött .

(amiket felsoroltam mindegyikből 2-2 van )

2013. jan. 22. 00:22
 18/26 anonim ***** válasza:
Én is rendezgetem, meg azon gondolkozom néha, hogyan lehetne a vízcserét egyszerűbbé tenni. Kifúratni minden akváriumot, és tenni rá egy csapot. Vagy nem tudom :)
2013. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Haha :)))
2013. jan. 22. 00:33
 20/26 anonim ***** válasza:

1 hónapja indult az akváriumom, kb. 2-3 hónapos felkészülés, tervezgetés előzte meg. Természetes hatású akváriumot akartam, sok növénnyel, végül yyuboku stílusban rendeztem be.

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor ne a boltok kínálata alapján tervezz, hanem először fejben rakd össze, utána kezd el keresni a hozzávalókat.

Nekem hátterem nincs, nem is terveztem. (nem is tetszenek)


Természetesen mindig van mit alakítani, ha más nem, hát a növényeket nyirbálni. Egyelőre mindent beszereztem hozzá, már csak a nagynyomású co2 rendszer hiányzik.

2013. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!