Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Molly mellé rakhatok guppit?

Vasutember kérdése:

Molly mellé rakhatok guppit?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor min. mennyit?

Az aksi 100 literes


2013. jan. 23. 10:14
1 2 3
 21/26 Pendulum92 ***** válasza:
Azt nem írtad konkrétan, hogy ha van külső, akkor elég valami olcsóbb, ami átmozgatja a vizet,és kiszedi a durva szennyeződéseket, nem kell drágább fajta.
2013. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam a boltban de csak kis teljesítményűek voltak

Most rendeltem meg egy Hydor crystal 4-t

Ehhez akkor most kell külső vagy nem csak mert annyi mindent írtatok már hogy jól összezavartatok

2013. jan. 25. 08:59
 23/26 anonim válasza:
Nem kell külső. Ezt beteszed és jó lesz. Csak majd be kell állítani, hogy ne legyen olyan nagy a nyomás, de majd azt látni fogod.
2013. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

oké

köszi

2013. jan. 25. 09:18
 25/26 Pendulum92 ***** válasza:

Hát, így nem lesz túl erős biológiai szűrésed. 900 l/h nagyon jól fogja forgatni a vized, és jó lesz mechanikai szűréshez, de ez az a sebesség, amit már nem tudsz úgy fojtani, hogy legyen biológiai is.


Az a tanácsom, ha nem lesz külső is pluszba, ne telepíts túl.

2013. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

mivel eléggé eltértünk az eredeti kérdéstől tettem fel egy új kérdést az oldalon " tippek egy kezdő akvaristának?" hátha másnak is jól jön a segítség,meg persze nekem is lenne még kérdésem.

köszi az eddigieket is.

2013. jan. 25. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!