Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől csigásodik el az akváriu...

Mitől csigásodik el az akváriumom? Hogyan lehet őket kiírtani?

Figyelt kérdés
Egy nap valamilyen vörös kis csiguszok jelentek meg az akváriumi növényeken,és az üvegen.Nem tudom,hogyan kiírtani őket,ezért eddig még csak kézzel szedegdtem ki őket.

2013. febr. 7. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A vízcserekor aljzat porszívózol is? Az is ajánlott, így el lehet távolítani a maradékokat a talajból.
2013. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam,de ezentúl fogok.
2013. febr. 10. 22:43
 13/15 okoska31 ***** válasza:

na, most kíváncsi leszek:


nálam még az aljzat porszívó úgy nézett ki, hogy egy fémfejű, üveggolyóval töltött gumicső, aminél elkezdtem rázni a fejet, és beindult a vízfelszívás.


ennél is van már újabb?:):):):)


(a salátalevél egyébként nagyon tetszik).

2013. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát én simán egy üdítős flakon feléből és gumicsőből csináltam egyet itthon, kb 150ft volt.

Valahogy így: https://www.youtube.com/watch?v=MqHvrybHBGQ

2013. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 okoska31 ***** válasza:

egyébként meg egy tök sima gumicső is elég, egy a lényeg ilyen esetben, hogy vízzel teletöltöd (csurig, befogod a végeit), az egyik végét be az akváriumba, a másikat a vödörbe, és mehet.

ha van benne víz, már el is kezdi kiszívni az akváriumból a vizet, még akkor is, hogyha egyébként a vödör feljebb van, mint az akvárium (igen, én sem hittem el, aztán a suliban bemutatta a biosz-fizika tanár (igaz, vagy 20 éve....):)

2013. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!